Sari la conținut
Forum Roportal
iris2all

Care sunt cele mai bune metode de chiul?

Postări Recomandate

Oi, ca noi avem o diriga care parca e de la Gestapo, are niste evidente de nu putem chiuli...Io n-am chiulit niciodata...decat atunci cand eram scutita pentru vreo olimpida si beleam carasul in bibleoteca. Si atunci nu ma trecea absenta. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da' care-i cea mai proasta metoda de promovare a...prostiei in ziua de azi/

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1.mancati alune ca spartii (fara sa stie parintii), va duceti la baie...vomati si scoateti sunete astfel incat sa va auda....si knd vine sa se uite maikta sau taiktu ii zici k ti-e rau si gt stai acasa

 

2.inainte sa va culcati mancati niste creta....va treziti noaptea cu febra....va duceti la parinti...sau dak aveti o sora sau un frate cu care dormiti in aceeasi camera il rugati sa se duca repede la mama/tata(nu uitati sa va vaitai) si gt febra si stai acasa

 

la motivare nu stiu dekt q parintii k suna pe diriga :|. Sincer, nu am fost nici o data la medic sa iau o scutire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai poti sa faci asa :lol:

1.iei o scutire aiurea de la medic si il rogi sa scrie nush ce boala

2. mananci porcarii sau cva stricat in asa fel sa ti se faca rau si sa nu mai mergi la scoala

3.pleci pur si simplu de la scoala pentru ca ai auzit de la colegi ''ca s-a dat drumul de la ore fiindca profesorii au consiliu'' ;)

4.iti convingi colegii sa chiuleasca cu tine in asa fel incat profii sa nu mai faca ora

5.folosesti scutiri false,luate de pe net si trase la imprimanta si lipsesti cand vrei

6.ceva mai nasol e - pe pielea ta - sa iei laxative

7.te prefaci ca te doare capu :o:

8.te prefaci ca lesini ( da e ff complicat) - nu am incercat, da am asemenea specimene in clasa - pe simplu motiv ca au caderi de calciu

9.zici ca ai programare la dentist :hi:

10. mananci creta

cam atat cu ideile .... daca imi mai vin mai scriu :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×