Sari la conținut
Forum Roportal
raducu

Metode de a cuceri o fata!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Canta-i o serenada :pee Chestia asta chiar merge :o:O sa o dai gata :cry: Sau da-i o floare(un trandafir rosu)si o sa se prinda ea :cry:

Editat de denysa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca tot sunteti impreuna, cand plecati de la scoala o iei de mana, va mai plimbati prin parc, stati de vorba etc si la sfrasit cand o duci acasa o si saruti. (un sarut mic si scurt, care va face insa trecerea mult mai usoara la saruturile mai lungi din zilele urmatoare) :cry:

 

 

pe.sa. Este totusi dificil sa-ti dam sfaturi tinand cont de varsta destul de mica. :cry:

Editat de -=Adi=-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai mie imi place ca un baiat sa fie atent cu mine.am un amic pe care la-am cunoscut pe net...si m-a determinat sa tin la el mai mult decat la un simplu amic(fara vrerea lui banuiesc, tinand cont ca are prietena pe care o iubeste ) :cry:

si mereu cand ne intalnim in oras e atent la ce vorbesc si se arata interesat , si face lucruriu clasice: imi deschide mereu usa si ma lasa sa intru prima undeva, cand luam taxiul mereu sta cu mine in spate pe bancheta, insista mereu sa imi plateasca consumatia si caiar o plateste (si nu trebuie sa fii materialista ca fata, sa apreciezi astfel de lucruri).si el imi spune mereu ca daca nu are bani mai bine nu ar scoate o fata in oras si sa-ar limita doar la o plimbare.

tocmai lucrurile care par marunte, acelea conteaza pentru mine cel mai mult.florile, serenadele sincer nu au acelasi efect pentru mine.....serenadele cel putin mi se par demodate si putin cam patetic daca mi sa-ar face mie :pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai tu nu intelegi ca nu vrea sa o tin de mana ....

ps : nus daca am mai scris asta ... mai uita tanarul:pe

[snapbacca]36664[/snapbacca]

 

Oca, stiu ca tu ai 13 ani, dar ea cati ani are? Ceva imi spune ca tu esti prea indraznet pentru varsta ei, si prea curios totodata. :cry:

 

Daca te-a acceptat ca "prieten" sau "iubit" (ce sunteti voi acum /cum ii spui tu la 13 ani), doar pentru ca ai insistat tu pe langa ea ...poti sa speri mult si bine ca o vei saruta. :cry: Daca te-a acceptat pentru ca ii placi, e nevoie doar de timp, ai si tu rabdare.

 

Tinerii in general vor totul repede. Incearca sa nu te iei la intrecere cu viata; ia etapele pe rand, ca toate sunt foarte frumoase.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu sunt proasta da tot prind curaj cand ma uit la altii! :cry: :soc: :cry: :soc:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu!Dar ma distreaza fraza asta.De ce sa te consider prost?N-am motive.Ai pus niste intrebari absolut normale pentru varsta ta. :cry: :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×