Sari la conținut
Forum Roportal
sabina00

Prezervativul vibrator

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nu am auzit de asa prezervativ si nici nu ma intereseza!cred ca pot sa produc orgasm unei femei doar cu penisul fara "ajutor"-vibrator.. plus ca fac sex numai neprotejat -pt ca am pretentia de la mine sa nu o fac curve penale; si nu am avut in viata mea nici o boala si am analizele la zi!si chiar daca as pati ceva nu mi ar parea rau atat timp cat eu am acceptat asta constient si nu as invinovati-o pe tipa...!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu am auzit de asa prezervativ si nici nu ma intereseza!cred ca pot sa produc orgasm unei femei doar cu penisul fara "ajutor"-vibrator.. plus ca fac sex numai neprotejat -pt ca am pretentia de la mine sa nu o fac curve penale; si nu am avut in viata mea nici o boala si am analizele la zi!si chiar daca as pati ceva nu mi ar parea rau atat timp cat eu am acceptat asta constient si nu as invinovati-o pe tipa...!

Atunci cand ai o relatie stabila o poti face neprotejat daca sunteti amandoi sanatosi cu analizele la zi, altfel o faci pe riscul tau. Sunt multe boli incurabile, nu poti avea siguranta ca ea este perfect sanatoasa asa ca eu spun sa te gandesti de doua ori..nu cred ca merita sa iti asumi acest risc. Dupa parerea mea, exagerand putin, as putea spune ca esti un risc pentru societate...si vorbesc destul de serios...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Atunci cand ai o relatie stabila o poti face neprotejat daca sunteti amandoi sanatosi cu analizele la zi, altfel o faci pe riscul tau. Sunt multe boli incurabile, nu poti avea siguranta ca ea este perfect sanatoasa asa ca eu spun sa te gandesti de doua ori..nu cred ca merita sa iti asumi acest risc. Dupa parerea mea, exagerand putin, as putea spune ca esti un risc pentru societate...si vorbesc destul de serios...

ghinionul tau atunci daca te culci cu una care am fost eu :( hahah.. :lol: mai distrat!tu cand ai o iubita intai o duci la medic si apoi faci sex cu ea?esti infantil...nu stiu de fapt daca face asa ceva cineva dealtfel..totul se rezuma la incredere..tu se pare ca nu ai incredere sau poate ca iesi cu tipe dubioase ceea ce nu e si cazul meu!si reamintesc inca odata ca DA imi asum orice risc...si citeste semnatura mea!traiesc cum vreau! afara de sida nu am auzit alta boala incurabila cel putin eu chiar nu am citit sa fi aparut alta boala venerica netratabila...cat despre pericol pt societate imi vine sa te inujur dar nu am chef de ban,inca...nu sunt delicvent,nu am facut nimic ilegal vreodata ca sa ma cataloghezi tu asa dar esti impertinent si nu am ce iti face din fericire pt tine..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu am auzit de asa prezervativ si nici nu ma intereseza!cred ca pot sa produc orgasm unei femei doar cu penisul fara "ajutor"-vibrator.. plus ca fac sex numai neprotejat -pt ca am pretentia de la mine sa nu o fac curve penale; si nu am avut in viata mea nici o boala si am analizele la zi!si chiar daca as pati ceva nu mi ar parea rau atat timp cat eu am acceptat asta constient si nu as invinovati-o pe tipa...!

 

Nu e un prezervativ :( Este un inel vibrant :P

pot sa produc orgasm unei femei doar cu penisul

 

Dar limba o folosesti? :) :(

 

 

 

 

ghinionul tau atunci daca te culci cu una care am fost eu :) hahah.. :lol: mai distrat!tu cand ai o iubita intai o duci la medic si apoi faci sex cu ea?esti infantil...nu stiu de fapt daca face asa ceva cineva dealtfel..totul se rezuma la incredere..tu se pare ca nu ai incredere sau poate ca iesi cu tipe dubioase ceea ce nu e si cazul meu!si reamintesc inca odata ca DA imi asum orice risc...si citeste semnatura mea!traiesc cum vreau! afara de sida nu am auzit alta boala incurabila cel putin eu chiar nu am citit sa fi aparut alta boala venerica netratabila...cat despre pericol pt societate imi vine sa te inujur dar nu am chef de ban,inca...nu sunt delicvent,nu am facut nimic ilegal vreodata ca sa ma cataloghezi tu asa dar esti impertinent si nu am ce iti face din fericire pt tine..

 

HPV, si se ia si cu prezervativ. Pentru voi nu-i bai, dar la femei acest virus poate da probleme grave.

Tu bineinteles faci ceea ce vrei cu viata ta. Chestia cu increderea idem.

Un barbat poate fi purtator de Hpv, candida si altele si fara sa stie. Eu analizele le consider o dovada de mare responsabilitate, atat fata de mine cat si fata de partenerul meu si este singura metoda certa pentru a ma proteja.

Ps. Poti avea si virusul letal bine cunoscut fara sa fi constient de acest lucru, purtator timp de multi ani fara sa manifesti nici minimul semn.

Dar sunt offtopic. :P

Editat de sabina00

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu e un prezervativ :( Este un inel vibrant :)

Dar limba o folosesti? :) :(

HPV, si se ia si cu prezervativ. Pentru voi nu-i bai, dar la femei acest virus poate da probleme grave.

Tu bineinteles faci ceea ce vrei cu viata ta. Chestia cu increderea idem.

Un barbat poate fi purtator de Hpv, candida si altele si fara sa stie. Eu analizele le consider o dovada de mare responsabilitate, atat fata de mine cat si fata de partenerul meu si este singura metoda certa pentru a ma proteja.

Ps. Poti avea si virusul letal bine cunoscut fara sa fi constient de acest lucru, purtator timp de multi ani fara sa manifesti nici minimul semn.

Dar sunt offtopic. :P

parca ai zis in titlul ca este vibrator...whatever...si limba o folosesc ca orice om evident..ar depinde in ce scop te referi :lol:

sa inteleg ca si tu, inainte sa te culci cu un om o faci numai dupa ce va luati de mana si mergeti sa va faceti analize??chiar nu credeam sa existe asa oameni si ma si indoiesc ca nu este vorba decat teorie aici ca practica pariez ca nu!!si ca idee ma indoiesc ca la o fata educata si ingrijita care are bani de toale de firma de solar sau salon de cosmetica nu are si cateva sute de mii sa isi faca un control ginecologic-dermatologic... boli cred ca iei de la curve si am pretentia de la mine ca sa nu o fac cu asa femei...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cat costa? :)

 

 

In jur de 7 euro :) Cica in Franta ar fi mai ieftin: in jur de 5 euro :P Acum nu stiu cat costa in Romania daca a ajuns pe acolo in farmacii sau supermarket, insa probabil in sex-shop-uri da :(

 

Nu intelegi voi comentariile din josul link-ului pe care l-am lasat, ca altfel....... :lol: La prima ocazie il folosesc si eu si va spun :(

Editat de sabina00

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In jur de 7 euro :) Cica in Franta ar fi mai ieftin: in jur de 5 euro :P Acum nu stiu cat costa in Romania daca a ajuns pe acolo in farmacii sau supermarket, insa probabil in sex-shop-uri da :(

 

Nu intelegi voi comentariile din josul link-ului pe care l-am lasat, ca altfel....... :( La prima ocazie il folosesc si eu si va spun :)

Din pura curiozitate ..tu cum il folosesti ..?

Il bagi pe deget..? :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aici acele inele sunt valabile de mult in vanzare libera, si intr'adevar da senzatii speciale :lol:

 

Later edit: in vanzare aici unde sunt, nu in Romania :(

Editat de Anca/Maria

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aici acele inele sunt valabile de mult in vanzare libera, si intr'adevar da senzatii speciale :(

care ..alea care spune ea ?:) :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×