Sari la conținut
Forum Roportal
sabina00

Prezervativul vibrator

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Impersonala. Relax.

 

Pai daca ai postat aici, am crezut ca l-ai incercat sau macar esti curios sa-l incerci :) Nimic personal. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai daca ai postat aici, am crezut ca l-ai incercat sau macar esti curios sa-l incerci :) Nimic personal. :crazy:

Nici una nici alta. Am fost 1/2 off-topic, cadem asa la invoiala sau il facem 1/4 off-topic?

Editat de K0ntr0VerSy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
M-am uitat putin pe siteurile din Romania dar nu am gasit nimic despre acest prezervativ...

Pe site-urile din afara am gasit ca este un fel de inel cu vibrator(bateria tine 20 minute,se poate schimba) si se pune peste prezervativul normal ..pana la baza penisului..cam atata lucru stiu eu...costa in jur de 16euro.

[Editat]

Ah am vazut acum cu atentie ca bateriile nu se pot schimba...

 

Pai da, este un fel de inel care se poate folosi si fara prezervativ. Ideea este ca si barbatii care l-au folosit spun ca le provoaca si lor senzatii tari. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai... eu n-am vazut asa ceva in sexy shop- urile bucurestene :D

adevarat ca n-am mai intrat de ceva timp ... :friends:

da ..ar fi cazul sa mai intri si tu.. :lol:

 

Pai da, este un fel de inel care se poate folosi si fara prezervativ. Ideea este ca si barbatii care l-au folosit spun ca le provoaca si lor senzatii tari. :jester:

..ala caree de la Durex nu ..dar in Franta da ..este un inel de cauciuc ce vibreaza si este la fel cu bateri ce se pot schimba ..si iti da si tie senzati cat si ei ..findca la femei zonele erogene nu sunt in vagin asa cum crede multa lume sunt in afara lui.

Toata treaba este sa te si tina ..ca daca o starnesti cu ala si nu o rezolvi..te bate . :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mare-i gradina.....

 

 

Plina de flori, ....plina de buruieni..... .

 

 

De data asta ce ai vazut ? :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da ..ar fi cazul sa mai intri si tu.. :lol:

..ala caree de la Durex nu ..dar in Franta da ..este un inel de cauciuc ce vibreaza si este la fel cu bateri ce se pot schimba ..si iti da si tie senzati cat si ei ..findca la femei zonele erogene nu sunt in vagin asa cum crede multa lume sunt in afara lui.

Toata treaba este sa te si tina ..ca daca o starnesti cu ala si nu o rezolvi..te bate . :friends:

 

Zonele erogene sunt in vagin, in afara lui, in anus, pe corp, unde fiecare este mai sensibil. Eu personal nu am probat inca inovatia de la Durex dar am citit marturii a multor persoane care l-au folosit si m-a facut foarte curioasa :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×