Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am mancat, dar rarisim. Mananc, asa, o data la nu stiu cat timp.. numa cu telemea. Si mananc doar de pofta sau sa-mi fie prea foame si sa nu fie altceva prin imprejurimi (patiserie, fast-food). Ultima oara am mancat acum o luna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:flowers:

 

nu le suport..mai mancam la inceput....aveam un chiosc din asta chiar la iesirea din liceu...am ajuns sa nu mai suport nici mirosul :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La inceput cand s-au deschis fornettariile astea mi-aduc aminte ca eram innebunita puneam bani cu cei din fata blocului si luam de vreo 100.000 si mancam mai multi insi...

ma rog,acum am rarit-o.. imi mai luam cand veneam de la scoala ca imi era foame..dar asta odata la cel putin 2 saptamani... m-am saturat, si imi mai iau doar asa de pofta

 

Imi plac cele cu ciocolata dar mai mult de 2-3 nu pot baga in mine ca e un gust cam prea dulceag...si catedata parca rancezeste ciocolata aia in ele... nu stiu de ce am senzatia asta

cele cu telemea imi plac doar daca sunt clade... imi plac cele cu pizza..

Si saratelele..era sa uit de saratele

Editat de BeRightBack

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

azi ..am mancat ..cu telemea .. :crazy: ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi plac la nebunie cele cu telemea si ciuperci.Dar vara nu sunt prea bune din cauza ca origanismul nostru isi schimba ''gusturile'' de la anotimp la anotimp.De ex, iarna ele sunt binevenite (gustul e mai intens,mai bun), insa vara mi se par seci si fara gust. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×