Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

eu una de cateva saptamani cand ma duc la scoala mananc numai fornetti. as vrea sa nu mai mananc asa multe ca nu sunt sanatoase dar nu ma pot abtine. voua va plac?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Parca s-a linistit "valul" fornetti, cel putin in Cluj. In sensul ca nu prea mai vad cozi la ele, cum erau inainte. Eu papam din alea cu mere si telemea. Mai mananc si acum dar foarte rar - la junk food prefer un sandwich de pui sau o felie de pizza de la Pizza Hut :roll:

 

Intr-adevar, nu-mi inspira ceva sanatos. De ce nu-ti iei corn simplu si iaurt/sana/kefir la scoala? Bun si sanatos.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmm, boala fornetti! am consumat fornetti pana era sa ajung la spital, si eu si fiul meu::roll:( si am tot vazut in ce conditii sunt manipulate de catre cei care le transporta! m-am lecuit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

..la fel ..mai mereu cand am ocazia .. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hmm, boala fornetti! am consumat fornetti pana era sa ajung la spital, si eu si fiul meu::)( si am tot vazut in ce conditii sunt manipulate de catre cei care le transporta! m-am lecuit.

 

adik??? in ce conditii??? ca ma sperii. da si tu niste detalii te rog

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai rar, ca se depun si nici nu tin de foame...imi plac cele cu branza (dulce si sarata) si cele cu caise..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu inainte cand locuiam in Timisoara nu prea papam, foarte rar, de cand m-am mutat in Brasov parca a dat damblaua in mine, cum trec pe langa un magazin din asta imi cumpar :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am mancat aproape un an de zile in mod constant, in special cele cu telemea si visine ... acum chiar nu ma mai pasioneaza ... si sa spun de ce ... langa magazinul de forneti de la munca s-a deschis o patiserie care are niste merdenele super bune niste gogosi de mananci si plangi :crazy: deci ... am uitat de forneti ! traiasca merdeneaua :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×