Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

In prima repriza Liverpool a aratat mai mult fotbal decat Milan dar au plecat la pauza cu un gol incasat(pacat :P ),a doua repriza n-am mai vazut-o pentru ca m-a luat somnul .felicitari lui Milan pt victorie,asteptam acum meciul impotriva celor de la Sevillia :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot au luat C.L. sper sa ia si supercupa.

Oricum nu imi dau seama pe cine urasc mai mult.Pe Milan sau pe Liverpool...Hmmmm

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca tot au luat C.L. sper sa ia si supercupa.

Oricum nu imi dau seama pe cine urasc mai mult.Pe Milan sau pe Liverpool...Hmmmm

 

 

 

Urasti mai mult pe Manchester :offtopic:

 

----------------------------------------------------

 

Era de asteptat ca Milan sa castige anul asta Champions League deorece sunt,au fost si vor fi una din cea mai buna(poate chiar cea mai buna) echipa de fotbal din lume...In ultimii 5 ani in Champions League nu s-au oprit deloc pana in semifinala,ba chiar au si castigat cupa de 2 ori,putea sa fie 3 dar in 2005 s-a intamplat pur si simplu o minune daca pot sa spun asa...minune pentru Liverpool....Au castigat chiar cu mai mare bulan decat a castigat Milan anul asta :rock:

 

 

Forzza Rossoneri!!!

Editat de Illidan Stormrage

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit un fan Milan!!

Sper ca sezonul viitor sa se construiasca o echipa mai tanara la Milan, doar cativa jucatori ar trebui sa se pensioneze.

FORZA MILAN :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si daca ma gandesc mai bine...Milan nu a castigat cu bulan....A fost doar putin din norocul "canibalului" de Inzaghi :spiteful:....El este obisnuit cu asemenea noroc :lol2:....deci nu poti spune ca Milan a castigat cu bulan :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Milan a meritat sa castige :)

FORZA MILAN

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Milan a castigat fiindca jucatorii aia care trebuiau sa iasa la pensie si-au spus cuvantul.

Or fi ei niste bostorogi(pt nivelul asta) dar experienta lor si-a zis cuvantul.

Nu s-au lasat pacaliti de 2 ori.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oricum de Seedorf nu mi-a placut cum a jucat...Nu mai era acelasi Seedorf din meciurile cu Manchester United si Bayern Munchen :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici mie.

Nici Kaka nu a stralucit, decat cateva driblinguri spectaculoase, dar niciun gol.

Oricum, sper sa ia Balonul de Aur. Il merita.

FORZA MILAN

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×