Sari la conținut
Forum Roportal
Dj Hestia

Oldies, But Goldies

Postări Recomandate

Prince - Would I lie to you

 

Offtopic: Cred ca ai vrut sa spui Charles & Eddie (ca Whitesnake, ma indoiesc... :o: )

 

Ontopic: Eu imi aduc aminte cu ce videoclipuri de "slagare internationale" ne asasina TVR-ul: Suzanne Vega - "Tom's Diner"; Elton John - "Sacrifice"; Glenn Medeiros - "Nothing's Gonna [...]"; Vanilla Ice - "Ice Ice Baby"; NKOTB - "Step By Step"; Sabrina - "Boys Boys Boys"; Bombalurina - "Itsy Bitsy Teeny Weeny Yellow Polka Dot Bikini"; Paula Abdul - "Opposites Attract"; Kylie Minogue si Jason Donovan - "Especially For You"... si cam atat imi aduc aminte; mai multe decat ma asteptam oricum...

Dar isi mai aduce cineva aminte de top 10-ul lui Teddy Dumitrescu? Ca sa nu mai zic de emisiunea de rock a lui Magdin... Ce orori! Da' ce ma mai uitam... :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Offtopic: Cred ca ai vrut sa spui Charles & Eddie (ca Whitesnake, ma indoiesc... :D )

 

Ontopic: Eu imi aduc aminte cu ce videoclipuri de "slagare internationale" ne asasina TVR-ul: Suzanne Vega - "Tom's Diner"; Elton John - "Sacrifice"; Glenn Medeiros - "Nothing's Gonna [...]"; Vanilla Ice - "Ice Ice Baby"; NKOTB - "Step By Step"; Sabrina - "Boys Boys Boys"; Bombalurina - "Itsy Bitsy Teeny Weeny Yellow Polka Dot Bikini"; Paula Abdul - "Opposites Attract"; Kylie Minogue si Jason Donovan - "Especially For You"... si cam atat imi aduc aminte; mai multe decat ma asteptam oricum...

Dar isi mai aduce cineva aminte de top 10-ul lui Teddy Dumitrescu? Ca sa nu mai zic de emisiunea de rock a lui Magdin... Ce orori! Da' ce ma mai uitam... :o:

phiiiiiiiii..cu tine industria de lecitina ar da faliment.Magdin era un genial..stiu ca se repezea mereu la mine din televizor mai mai sa-mi sparga ecranul.Mare om, mare caracter, mare trompetist..MARE ROCKER! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E super linkul cu motorul de cautare. cand m-am nascut eu pe locul 1 era Whitney Houston - "I Will Always Love You"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

RIGHTEOUS BROTHERS - Unchained Melody

 

misto link-ul :sorry:

On 22nd Jul 1986 ...

 

The Number 1 single was:

Madonna - "Papa Don't Preach"

 

The Number 1 album was:

Madonna - "True Blue"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Genesis- Selling England by the Pound

JethroT ull- Songs from the woods

Rare Earth- Hey Ma

Deep Purple- Machine Head

Tenyears After- Good Morning little schoolgirl !

Grand Funk Railroad- Epluribus Funk

Cream - In my white room ....

Zeppelin- Houses of the holy

..........................................................................

Cred ca as putea sa mai scriu destule

 

Si my erau Byrequest-urile de Simbata si Duminica la Europa Libera... :sorry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cand m-am nascut eu pe locul 1 era Whitney Houston - "I Will Always Love You"

 

Asta inseamna ca te-ai nascut in 1992. Am sau nu dreptate? :sorry:

:tease: Old: BZN - Dance, Dance

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×