Sari la conținut
Forum Roportal
marinaru

Sunteti de acord cu suspendarea presedintelui Basescu ?

Suspendarea presedintelui  

37 membri au votat

  1. 1. Sunteti de acord cu suspendarea presedintelui Basescu ?

    • Da.
      9
    • Nu.
      27
    • Nu ma intereseaza.
      1


Postări Recomandate

Base e cool vorba unui amărăştean din Miticenia, şi pentru cei 322 de oligarhi retardaţi HAI SICTIR , Ţepeş trebuie scos de la naftalină şi pus pentru o lună

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cel putin o sa fie un ghimpe in coaste...si daca romanii or sa inceteze sa mai voteze partide gen PSD&PC...poate o sa avem in sfarsit un fel de liniste in tara... :o:

 

Pai sa nu mai voteze nimeni nici psd, nici pc, nici png sau prm, nici pnl. Sa se bage din nou partidul unic :tease: Si pe toate in afara de Pd sa le scoatem in afara legii. Dragul meu, traim intr-o lume in care intr-un sistem politic exista mai multe partide politice. Ele trebuie sa aiba si votantii lor. E asa greu de acceptat diversitatea asta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai sa nu mai voteze nimeni nici psd, nici pc, nici png sau prm, nici pnl. Sa se bage din nou partidul unic :roll: Si pe toate in afara de Pd sa le scoatem in afara legii. Dragul meu, traim intr-o lume in care intr-un sistem politic exista mai multe partide politice. Ele trebuie sa aiba si votantii lor. E asa greu de acceptat diversitatea asta?

democratia este drogul sub care oamenii cred ca sunt liberi si egali....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai sa nu mai voteze nimeni nici psd, nici pc, nici png sau prm, nici pnl. Sa se bage din nou partidul unic :giverose: Si pe toate in afara de Pd sa le scoatem in afara legii. Dragul meu, traim intr-o lume in care intr-un sistem politic exista mai multe partide politice. Ele trebuie sa aiba si votantii lor. E asa greu de acceptat diversitatea asta?

 

Sa aibe...eu nu am spus sa fie scoase in afara legii. :airkiss: Am spus doar ca sper ca romanii sa nu mai voteze cu ei...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Votez pentru Base ,nu ca ar fi presedintele ideal dar ''Opozitia de la putere '':D ce oferta ne face ???

Geoana presedinte si Vanghelie prim ministru ..??? :roll: :D' Trainiceanu 'va iesi curand din carti ca popa-prostu..

Este acest PSD jenant ,penibil, penal,atat si.. cat si din celelalte puncte de vedere... :flirt: :roll:

Shaman

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×