Sari la conținut
Forum Roportal
Shadowdancer

Modificari forum - re-contorizare mesaje

Postări Recomandate

Da de acord cu laur , insa eu inteleg : s-au mutat , OK ; nu se mai contorizeaza postarile pe acele topic-uri din nou OK ... dar de ce s-au sters numarul postarilor asta nu inteleg deloc !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din pura curiozitate ..cand ne dati afara ?

Cand aveti de gand sa ne stergeti conturile ,caci vad ca mesaje ne luati ,culori la fel !

Ati intrecut orice masura ,asta e nesimtire pe fata .

Luati masuri abuzive ,neprevazute nicaieri si fara nici o instintare in prealabil.

Curata nesimtire !

Alooooooooooo......gold-zilor! Cu ce va incalzeste goldul? Calitatea iti da respectul ,nu cantitatea!

Daca-mi pun ambitia,devin gold intr-o singura zi!

SI...ce rezolv?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da de acord cu laur , insa eu inteleg : s-au mutat , OK ; nu se mai contorizeaza postarile pe acele topic-uri din nou OK ... dar de ce s-au sters numarul postarilor asta nu inteleg deloc !

 

pentru a o suta mia oara: pentru ca alea care s-au mutat intr-o zona de ne-contorizare au fost deduse de la contorizare :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu chiar nu inteleg de ce se face atat caz pentru un amarat de numar sau rang. Cu ce sunteti mai castigati sau mai pierduti cu sau fara ele? Cei ce va apreciaza, n-o fac datorita numarului de mesaje. Iar daca sunt si din cei ce va detesta, nu din cauza asta o fac.

E doar un numar si atat. Sau un rang. Ce conteaza?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu conteaza, nu are absolut nici o relevanta ca nu ti se ridica aici statuie, hai sa fim seriosi. Uite...eu spre exemplu vin si scriu aici din pur amuzament, pe bune. Si daca am 100 de mesaje in loc de 1000 ce daca? Din partea mea poa' sa-mi stearga toate mesajele acum ca nu ma supar. Ma lasa rece ...ca nu vreau sa ramana posteritatii sau sa inspir masele (ca altii, nu spui cine...persoana importanta :roll: ) . Da' nu le-au sters ci au taiat doar din numarul care apare, atat. Ce sa zic...fas.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×