Sari la conținut
Forum Roportal
Shadowdancer

Modificari forum - re-contorizare mesaje

Postări Recomandate

:roll: :P

 

Cred ca s-au spus destule, s-au lamurit toate problemele si ar fi o decizie inteleapta sa inchideti acest topic si discutia pe aceasta tema. Daca inca mai aveti nelamuriri, va sfatuiesc sa citit topicul asta de la cap la coada si la topicul posting a problem ultimele 3-4 pagini.

 

:-

 

;)

Şi nu mă supăr să n-am ultimul cuv

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:P

Şi nu mă supăr să n-am ultimul cuv

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Prima, ca şi a doua postare, sunt făcute la băşcălie totală, asta dacă senzorul meu funcţionează bine. Din moment ce insişti că eşti serios, răspunsu' sună cam aşa: n-am neapărat boală pe numărul de posturi, nu le vreau

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adica eu am intrecut masura mutand topicurile si nenea admin a sarit calul ca a dat comanda de recontorizare.

Ma bucur ca s-a hotarat cineva sa ridice primul piatra.

Nu ma intereseaza cine si de ce a facut-o! Ideea e ca a fost facuta abuziv.Daca voi considerati ca erau rampa de lansare pentru unii sa ajunga ce culoare sau nume ar fi ,noi de ce nu ne-am simti prost daca n-i se ia ceva inapoi?

Cand puteti inventa la nume ,culori si distinctii la fiecare suta de mesaje .

Eu vreau sa fiu roz ..se poate..?

Si sa m-i se afiseze mesajele cu minus in fata . :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ideea este ca si ridicarea stafetei era tot schimbare de reguli in timpul jocului.

Da , insa intre doua rele intotdeauna il alegem pe cel mai putin ...rau !

 

Si, daca am ridica acum pragul, ti-ar mai conveni oare? Nu, nu e nevoie de raspuns. :roll:

Da , e mult mai placut sa adaugi la ceva, ceva ce ai facut , decat sa TI SE IA ce deja ai facut !

Editat de lupini

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hai sa ne lamurim putin: cand postez in alta parte decat in ariile moderate, sunt un user ce-si spune parerile. Nu trebuie sa iti placa tie, ia-le ca atare.

Asa cum nu ti-au placut tie parerile Alinei si ai comentat, fara sa le iei ca atare, am si eu dreptul sa comentez, daca nu-mi place ceea ce ai spus.

 

Si vorbesc in numele meu cand spun ca n-o sa simt lipsa nimanui (nu doar a Alinei) daca nu mai intra pe forum. Toti sunt uitati, ca recunoasteti sau nu acest lucru.

Nu s-a pus problema de a-mi placea sau nu posturile tale, in mod obisnuit te citesc cu placere si-ti admir sincer lipsa de ipocrizie, consider ca e o calitate rar intalnita, ceea ce nu mi-a placut este felul in care i-ai vorbit Alinei... in primul rand ca si ea e un user care are dreptul sa-si spuna parerea fara sa fie acuzata de nesimtire , iar apoi pt ca exprimarea ta a fost "ai impresia ca o sa-ti simta cineva lipsa? Forumul o sa mearga inainte si fara tine..." ,ci nu " crezi ca o sa-ti simt eu lipsa? " Faptul ca forumul va merge inainte e neindoielnic, asta nu inseamna ca Alinei nu-i va simti nimeni lipsa, asa cum unii dintre noi simt lipsa unor useri vechi care n-au mai intrat de mult.

 

Si inca ceva: "nu au nimic de spus" nu se refera la inteligenta cuiva, ci la calitatea mesajelor. Ori sunt destui care nu fac altceva decat un misto de doi bani.

In ce priveste referirea mea la inteligenta, aceasta era vis a vis de intrebarea: " e prea greu pentru unii dintre voi sa intelegeti ca...?", ci nu la faptul ca unii nu au nimic de spus.

 

Din punctul meu de vedere , faptul ca mesajele de la bla, bla, bla nu se contorizeza, e un lucru firesc, nu e prima data cand se intampla asta si mi se pare de bun simt. Cred ca daca exista posibilitatea, ar fi mai eficient si s-ar evita pe viitor situatiile de genul asta, daca nu s-ar contoriza de la inceput, cei care acorda importanta numarului de posturi acumulate nu ar mai avea niciun motiv sa se supere pentru ca nu s-ar mai sterge nimic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
intelegeti ca...?", ci nu la faptul ca unii nu au nimic de spus.

 

Din punctul meu de vedere , faptul ca mesajele de la bla, bla, bla nu se contorizeza, si mi se pare de bun simt. Daca nu s-ar contoriza de la inceput, cei care acorda importanta numarului de posturi acumulate nu ar mai avea niciun motiv sa se supere

Exact asta este si ideea mea : ori de la inceput , ori deloc , pentru ca asa cum s-a facut acum , e destul de frustrant !

 

 

 

 

Imi face placere forumu-ul roportal si asa a fost inca de la inceput , din Decembrie de cand am cont aici. Inainte de a "activa" pe roportal au fost mai multe cautari din partea mea , si spun sincer ca am conturi si pe alte forum-uri , insa nu am scris mai nimic acolo. Motivul pentru care m-am "stabili" pe roportal este ca aici sunt useri si Moderatori cu mult bun simt ( evident sunt si mici exceptii , ca dealtfel in orice activitate ). Era si , in continuare e o placere pentru mine sa cunosc cat mai multi useri de pe acest forum si sa intru in schimb de idei cu acestia insa faptul ca s-a luat ceva ...e foarte frustrant. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

gata omule. nu ti-a strivit nimeni corola de minuni a lumii. forumul asta a inceput ca oricare altul cu doar cativa useri si a ajuns la cateva zeci de mii de membri inregistrati. e normal sa apara schimbari pe parcurs. nu ti-a furat nimeni gandurile si nici impactul pe cre ele le-au avut. daca te agati de un amarat de numar, e pacat.

Editat de seraphimovic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sint foarte de acord ca forumul sa fie supus unui continuu process de improvement. Si utilizatorii sa fie stimulati in a participa la el activ. Este normal ca periodic structura subforumurilor sa fie reactualizata tinind cont de dezvoltarea ulterioara a acestora. Dar sint ferm convins ca aceasta restructurare trebuie sa faca parte dintr-un process organizat. Un process care trebuie adus la cunostinta utlizatorilor, din timp. Asa se intimpla intr-o societate de drept. Ba mai mult, patronul/proprietarul, in mod normal, preocupat de satisfactia clientilor sai, va avea grija intotdeuna ca sa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
gata omule. nu ti-a strivit nimeni corola de minuni a lumii. forumul asta a inceput ca oricare altul cu doar cativa useri si a ajuns la cateva zeci de mii de membri inregistrati. e normal sa apara schimbari pe parcurs. nu ti-a furat nimeni gandurile si nici impactul pe cre ele le-au avut. daca te agati de un amarat de numar, e pacat.

Si sa presupunem ca nu se mutau / schimbau nimic ..cu ce deranja asta ?

Ca eu asta nu inteleg ,daca era o marfa da ,nu incape in depozit ,dar asa .Ce v-a determinat sa faceti schimbarile astea .?

Editat de laurent-III-rd

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×