Sari la conținut
Forum Roportal
Shadowdancer

Modificari forum - re-contorizare mesaje

Postări Recomandate

nu se "sterg" din contul nimanui mesaje. pur si simplu este vorba de o comanda care reactualizeaza informatiile din baza de date. nu face nimeni manual chestia asta, ca nu e nimeni ticnit. s-a mai resincronizat forumul si numarul de mesaje si s-au reactualizat statistici si in alte dati si era lumea la fel de nedumerita. nu au disparut in neant mesajele, au ramas tot acolo. s-a schimbat cifra celor contorizate, atat :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cine a luat la misto totul pana acuma .. face asta si de acum inainte ... eu am luat totul destul de serios si de asta nu mi se pare normal ceea ce se intampla ... Punct
Perfect. Kill me, că eu am mutat topicurile. Şi am făcut-o dintr-un motiv care mie unuia mi se pare destul de serios.

 

prin asta se deosebea Roportal de celelalte forumuri...era mai str

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ideea e ..ca macar puteam fi intrebati ..si indiferent ce spuneam noi ,o faceau .

Indiferent ca e offtopic sau nu cred ca toata lumea pune suflet in ce scrie .

Si scrie ca se simte bine asa ,nu cred ca are alta treaba si face doar sa incurce pe altu.

Deci ..n-i s-au furat gindurile noastre ,asta e. :yahoo:

De ce e nevoie sa faci tamtam dupa ce-ti spusesem cu ceva timp inainte ce s-a intamplat?

 

va convine .. continuati .. mie nu imi convine .. Cum spunea si draga moderator de la amoreala care trimite amenintari pe PM .. Dragoste cu sila nu se poate ...

Ma retrag oameni buni

Mi-a facut placere.

Hai las-o ca o dai in nesimtire pe fata. Ai impresia ca o sa-ti simta cineva lipsa daca te retragi tu? Forumul merge inainte si cu tine si fara tine.

 

E prea greu pentru unii dintre voi sa intelegeti ca, de fapt, nu s-a sters nici un mesaj, ci doar s-au mutat subiecte in niste arii ale forumului in care nu conteaza cat postezi pentru ca nu se aduna la numarul total de mesaje?

 

De ce s-au gasit sa-si manifeste nemultumirea (inchipuita) exact oamenii care nu au nimic de spus?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hai las-o ca o dai in nesimtire pe fata. Ai impresia ca o sa-ti simta cineva lipsa daca te retragi tu? Forumul merge inainte si cu tine si fara tine.

E prea greu pentru unii dintre voi sa intelegeti ca, de fapt, nu s-a sters nici un mesaj, ci doar s-au mutat subiecte in niste arii ale forumului in care nu conteaza cat postezi pentru ca nu se aduna la numarul total de mesaje?

De ce s-au gasit sa-si manifeste nemultumirea (inchipuita) exact oamenii care nu au nimic de spus?

 

Eu nu stiam de povestea asta cu posturile si ca sa fiu sincera nici nu ma intereseaza, ca am 15 mesaje sau 1015 mi-e perfect egal, dar sa-mi fie iertat, postul de mai sus este unul care nu-si are locul.

In primul rand ca ar fi foarte frumos sa vorbesti in numele tau , ci nu in numele altora, poate ca vor exista destui care-i vor simti lipsa Alinei daca se va retrage, iar in al doilea rand, daca tot ti-ai asumat rolul de moderator, ar fi bine sa pastrezi o atitudine si un limbaj civilizat fata de oamenii care, fie ca au sau nu ceva important de spus, acorda un timp important din viata lor ca sa posteze aici.

Faptul ca cei care, spui tu, inteleg mai greu nu au inteles este vina voastra pentru ca nu ati gasit o metoda de a le explica suficient de clar.

Desigur ca forumul va merge inainte fara oricare dintre noi, iar daca roportalul a devenit un forum exclusivist unde sunt bineveniti doar cei cu un IQ peste 140 si cei care considera unii moderatori ca au bun simt, atunci puneti un anunt mare care sa apara atunci cand te log-ezi... ca sa nu va mai deranjam. :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi imaginez forumul perfect :

 

O echipa de moderatori ...perfecta

O structura de impartire a mesajelor mai ceva decat structura Windows ....deci perfecta

Asteptand ( neaaparat IN LINISTE) ceva mesaje pentru disecat !

De la niste useri perfecti

Imaculat. Zapacitor.

Perfekt

Zieg ....

 

 

:yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa ne lamurim putin: cand postez in alta parte decat in ariile moderate, sunt un user ce-si spune parerile. Nu trebuie sa iti placa tie, ia-le ca atare.

 

Si vorbesc in numele meu cand spun ca n-o sa simt lipsa nimanui (nu doar a Alinei) daca nu mai intra pe forum. Toti sunt uitati, ca recunoasteti sau nu acest lucru.

 

Si inca ceva: "nu au nimic de spus" nu se refera la inteligenta cuiva, ci la calitatea mesajelor. Ori sunt destui care nu fac altceva decat un misto de doi bani.

Editat de nightwish

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Repet, problema nu e numarul mesajelor, ci modul de a comunica aceasta decizie. dar oricum, uatever.
Denisa parca a vrut acum ceva vreme sa faca fix ce am facut eu acum, si a primit feedback negativ, culmea, datorita mesajelor. Unele decizii se iau fara acordul celor in cauza.

 

Ar fi ca si cum le-ai cere celor care stiu ce moderator le sterge postarile offtopic, sa-l voteze pe acesta ca moderatorul lunii sau whatever else. Nu merge, feedbackul va fi negativ.

 

ca la warn. nu intreaba nimeni nu caraie nimeni ... sau va doare la bascheti de noi ?
ca tot veni vorba de limbajul colorat :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cei mai vechi dintre noi ar trebui sa stie foarte bine ca acest lucru s-a mai intamplat si sa nu se mai atace atat. Tuturor ne-au "disparut" mesaje. Care e problema? Chiar atat de tare conteaza rangul ala? Se dadea vreun premiu pentru gold member?! :lol:

 

PS si total offtopic: dragonito, inca am problema aia de postare, dar folosesc butonul de raspuns rapid. E usor incomod, dar tot e ceva! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×