Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Clicknet?

E praf!

Dar decat RDS mai bine clicknet. :jester:

Simplu_x...e un fake acel fisier.

Vrei sa iti arat eu unu de 20 mb? :jester:

Pai adica tu pe mine ma faci mincinos sau cum? Este viteza cu care eu descarc ce dracu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai adica tu pe mine ma faci mincinos sau cum? Este viteza cu care eu descarc ce dracu.

Mai bine mincinos, dec

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai adica tu pe mine ma faci mincinos sau cum? Este viteza cu care eu descarc ce dracu.

Nu te fac mincinos.

Tu ai vazut bine.

Acel fisier e un fisier "mincinos".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu te fac mincinos.

Tu ai vazut bine.

Acel fisier e un fisier "mincinos".

Nu mosule ca mereu iau filme de pe odc.. am intrat si ti-am facut un prt scr atunci. Nu zic ca mereu trag cu aproape 10 mb, depinde si daca ala are banda sa-mi ofere... Dar chiar trag cu viteza asta si e un abonament pe fibra optica (asa se lauda operatorul) intr-o zona bunicica din capitala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iti intra fibra in casa? :dance2:

Sigur nu ai in modem conectat la linia de telefon?

Nu ma, nu intra fibra in casa... sunt pe cablu ftp (parca asa a spus ala).. am si modem pe laptopuri cand sunt plecat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asta numesti tu viteza? ia de aici :think:

 

 

P.S. Nu am avut timp sa dau prt scr in timpul downlod-ului... este prea rapid...

 

Vasile sau crin cum ti-or zice! Daca stii sa citesti (desi nu prea pare) o sa observi ca raspunsul meu se refera la ce sa se astepte omul daca vrea clicknet. Dar se pare ca tu esti unul din aia la care fudulia da pe afara. Daca vrei sa fii constructiv in ceva, vorbeste la obiect. Chestiile astea cu ``eu am jucaria mai mare``, nu sunt de forumul asta. Sau nu te-ai prins deaj?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt pe Clicknet de 8 luni, nu s-a deconectat niciodata modemul, navigarea este placuta si stabila cu el. Fiecare spune ce vrea dar vorba batranilor " cea mai buna masina este cea pe care o ai. Celelalta ... VISURI".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×