Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nustiu cum pe voi....da pe mine in fiecare zi ma trage la sex...nustiu de ce :spiteful:

 

eh ... e de la varsta. Lasa ca mai cresti tu... (si te uzezi)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nustiu cum pe voi....da pe mine in fiecare zi ma trage la sex...nustiu de ce :o:

 

ce coincidenta ..dom'le .. :tease:

SI,ONTOPC, destul de mult ,ar spune unii. Nesemnificativ, spun eu. Si jur pe rosu ca nu am avut nici vibrator in casa. :spiteful:

nu te credem.. :yahoo: ... :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da,fiecare zi trebuie sa fie un secs continuu,macar in interior,daca altfel nu se poate. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
OffTopic: voi faceti sex de dragul orgasmului? :crazy:

 

On Topic: Parerea mea e ca o dimensiune foarte importanta a sexului intr-un cuplu e apropierea dintre cei 2... si apropierea asta... poate fi inlocuita... stiu eu... cu un masaj... sau cu...aaa... diverse alte jesturi.... Se poate pune mai multa tandrete ca sa compenseze pentru lipsa copularii... :P

Nu facem sex, facem amoare :spiteful:

Da, o facem de dragul orgasmului, apropierii, atractiei.....sau nu e la moda? :roll:

 

In per asta, cum bine zici, actul in sine poate fi inlocuit de imbratisari, pupicioi, alintaturi....

 

 

Elefantucile sunt atragatoare pt partener, acus depinde si de partener, dar cand dureaza 10 min doar sa te descalti iti taie tot cheful de amorezat :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai am rezistat 17 ani juma inainte ce nu e deajuns? :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Elefantucile sunt atragatoare pt partener, acus depinde si de partener, dar cand dureaza 10 min doar sa te descalti iti taie tot cheful de amorezat :spiteful:

Da' elefantucile astea nu au colaborare de la partener? Tie poate ti-o lua 10 min.... dar lui n-ar trebui sa-i ia 10 min nici cu amandoua mainile legate la spate. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da' elefantucile astea nu au colaborare de la partener? Tie poate ti-o lua 10 min.... dar lui n-ar trebui sa-i ia 10 min nici cu amandoua mainile legate la spate. :crazy:

Avem si colaborare, da nu sta omu dupa coada noastra toata ziua :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:roll:

 

SI,ONTOPC, destul de mult ,ar spune unii. Nesemnificativ, spun eu. Si jur pe rosu ca nu am avut nici vibrator in casa. :spiteful:

 

 

Hmmmm, ... greu de crezut ... :D

 

pai am rezistat 17 ani juma inainte ce nu e deajuns? :P

 

 

Mee too. Oricum o sa mai stam destul fara cand se strica jucariile :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×