Sari la conținut
Forum Roportal
delia4d

Roseata din obraj care te da de gol....

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Io nu.

 

Eu cand stiu ca urmeaza, zic in avans, "acum o sa ma inrosesc", ca sa nu zambeasca ei si sa zica vai, da' ce rusinoasa esti, ce te-ai inrosit, etc etc. Ca ma enerveaza.

Aviz celor care fac asta, ala saracu' stie ca se face ca sfecla, nu e nevoie sa ii accentuati starea de penibil... treceti peste, ca si cum nimic nu s-a intamplat, chiar daca e "simpatica" faza :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si apropo, nu ati patit ca atunci cand rositi sa si transpirati pe restul corpului un pic?

ba da mai ales palmele :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Credeti ca pt baietii care se inrosesc ii priveste lumea cu alti ochi decat pe fetele care se inrosesc? Adica sunteti de parere ca pt baieti ii o mai mare rusine sa inroseasca decat la fete?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru mine nu are importanta, dar sti ... traim intr-o lume in care barbatii se vor duri sau in fine, lumea asteapta de la ei sa fie mai duri, iar plansul rositul ar fi semne de slabiciune. Pentru mine sunt semne de sensibilitate, neincredere in fortele proprii etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cine crede ca-i o rusine, e un idiot. E o chestie asupra careia nu ai nici un control si mie mi se pare dragut. Si probabil, de la o varsta incolo, nu te mai inrosesti, cand capeti incredere in tine, cand pierzi din naivitatea tineretii.. Stai linistit.,..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Credeti ca pt baietii care se inrosesc ii priveste lumea cu alti ochi decat pe fetele care se inrosesc? Adica sunteti de parere ca pt baieti ii o mai mare rusine sa inroseasca decat la fete?

Nu e deloc..vorba lu' Ama ..care crede asta este .. :jester:

Eu am intalnit fete care le placea asta, si se simteau mai confortabil si atrase de mine . :)

Girls.. :flowers: :bye: :hi:

..Ama , GinGin , Guerlain..;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
..Ama , GinGin , Guerlain..:flowers:

:bye: Uite un barbat sensibiil ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:crazy: Uite un barbat sensibiil ...

..opss.. :think: m-a prins .. :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Credeti ca pt baietii care se inrosesc ii priveste lumea cu alti ochi decat pe fetele care se inrosesc? Adica sunteti de parere ca pt baieti ii o mai mare rusine sa inroseasca decat la fete?

 

numai e un pic mai ciudat...dar oricum acei barbati care se inrosesc sunt mai sensibili si ,parerea mea stiu sa se poarte mai frumos cu fetele

..opss.. :o: m-a prins .. :crazy:

mda...vai sa ne fie rusine :jester: :think:

 

eu stiu ce penibil e sa te inrosesti ca eu cand am emotii patesc asta...da cu timpu inveti cat de cat sa controlozi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×