Sari la conținut
Forum Roportal
ALX

Windows Xp Pro Tuning -> check it out!

Postări Recomandate

Directorul se poate sterge in intregime, contine cate o copie de baccaup a fiecarui fisier sistem folosit de Windows. Deci e imens (400-500MB)

 

Pierzi juma' de giga doar cu prima miscare. Care 250 ? :pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alo, ce versiune de XP aveti voi acolo ? La mine e instalat XP 2002 cu service pacca 2 si are ...2 GB ! In alta ordine de idei , ALX, felicitari !8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

AXL....ne mai inpartasesti din cunostiintele tale vaste... :tease: vad ca te pricepi destul de bine..bravo tzie :tease: ... :doh: ....suntem receptivi la toate informatiile tale folositoare...DACA MAI stii ni le poti spune si noua..! :) .....Vad ca esti cel mai bun de pe aici ...sa mai scrii..ca avem ce invata :o: :unknw: ......TINI-O tot asa!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

REFERITOR LA -B. Mariti viteza de transfer de date prin "DNS Catch-AS AVEA CEVA DE MENTYONAT,am incercat toti pasi de acolo si nu s-a potrivit ceva,extensia mea de la notepad nu are si REG doar TXT,CE FAC>??????????????????????????????????

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
REFERITOR LA -B. Mariti viteza de transfer de date prin "DNS Catch-AS AVEA CEVA DE MENTYONAT,am incercat toti pasi de acolo si nu s-a potrivit ceva,extensia mea de la notepad nu are si REG doar TXT,CE FAC>??????????????????????????????????

Crezi că pe alt topic, o să-ţi răspund altceva la acelaşi mesaj? Am să mă citez pe mine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

din vista ce se poate sterge?

 

se pot salva driverele la un sistem de operare?

cand reinstalez sistemul incepe sa ceara driver pentru:

winfastpvr, bluetooth, soundmax etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×