Sari la conținut
Forum Roportal
byrev

Squirting ...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ia spune ce gagica a facut pipi ? ,... :spiteful:

 

Oh, God, nu e vorba de pipi.... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

subiect prost inteles...

De fapt vrea sa zica:ca atunci cand se termina o fata si are orgasm,exista o ''scurgere'' de lichid din aceasta.Aceasta se intampla in urma unei partide de sex in care fata ajunge la placeri maxime in urma unui orgasm.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

byrev ai pus termenul Squirting ca nu stiai sa-l traduci sau nu stiai sa detaliezi in limba romana :blink: , din pct meu de vedere nu e foarte estetic pentru barbat dar pentru ea e foarte placuta ....zici ca e deja pe marte ...nu te mai intelegi cu ea :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:clapping:) banuiesc ca inca nu ai simtit pe pielea ta cum e, cineva cu experienta pe aici ? .... inca nu, mai asteptam, trebuie sa fie cineva sau cativa, ca dor n'oi fi unicul de aici care stie despre ce e vorba!

Mai bine incepe tu, ca noi estem mai timizi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sincer nu am inteles ce s-a vrut a se spune:este vorba de orgasm sau de a face pe tine ? Jur ca nu pricep :clapping:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu sincer nu am inteles ce s-a vrut a se spune:este vorba de orgasm sau de a face pe tine ? Jur ca nu pricep :clapping:

este vorba de scurgerea ,pe care unele femei o au,de la sfarsitul partidei de sex.

se cere pareri despre asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
este vorba de scurgerea ,pe care unele femei o au,de la sfarsitul partidei de sex.

se cere pareri despre asta.

Da,este perfect normala scurgerea,in opinia mea.De ce ar fi deranjant pentru barbati?Poate doar pentru femeie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×