Sari la conținut
Forum Roportal
sibia

Foarte multa legislatie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum doua zile un cretin de sofer a intrat in mine mergand pe linia de tranvai. dupa 7 ore petrecute la politie pentru o adeverinta si dupa o ora in care "militianul" nu stia unde sa-l incadreze pe cel care m-a tamponat am PRIMIT o ditamai amenda pentru calcarea liniei continue (200 RON). Asa ca foarte nervos am tot cautat si eu sa vad cine avea dreptate eu sau caposul de politist :spiteful: . Am tot cautat pe net sa gasesc paragraful scris in procesul verbal si am nimerit pe www.transporter.ro/legislatie e asa multa legislatie la un loc nu am mai vazut :lol: . Parerea mea... mai bine stateam acasa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum doua zile un cretin de sofer a intrat in mine mergand pe linia de tranvai. dupa 7 ore petrecute la politie pentru o adeverinta si dupa o ora in care "militianul" nu stia unde sa-l incadreze pe cel care m-a tamponat am PRIMIT o ditamai amenda pentru calcarea liniei continue (200 RON). Asa ca foarte nervos am tot cautat si eu sa vad cine avea dreptate eu sau caposul de politist :D . Am tot cautat pe net sa gasesc paragraful scris in procesul verbal si am nimerit pe www.transporter.ro/legislatie e asa multa legislatie la un loc nu am mai vazut :sweating: . Parerea mea... mai bine stateam acasa.

 

 

Iar scopul postului tau este.... ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×