Sari la conținut
Forum Roportal
sweet_florentia

Daca te-ai putea intoarce in timp....

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

as vrea si nu as vrea sa ma intorc in timp... :P as vrea de ce fiindca vreau sa nu mai repet greselile .nu as vrea pt ca viata e interesanta :tease: :evil: asa cum e ea si apropo de teoria chibritului s a intrebat cineva vreodata cum ne vede pe noi un pai dechibrit?cand il tinem in mana pt noi el e doar un pai de chibrit care are forma si structura necesara aprinderii si mentinerii focului... ;) dar,el cum ne vede? :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca m-as putea intoarce in timp , n-as mai fi cine sunt azi , as putea fi ce am vrut din totdeauna , as sti ce ma pazeste la fiecare colt.

Nu stiu voi , dar eu , de multe ori , noaptea , mi-as dori ca ziua abia trecuta , sa fi fost doar un vis , ... :shipwrecked:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu as vrea sa ma intorc in timp...chiar daca as corecta greselile pe care stiu ca le-am facut, este posibil sa fac altele( de care acum nu stiu), care sa ma duca pe o cale mult mai neplacuta decat acum.

Cred ca sunt multumita cu ceea ce este acum :lol2: ....desi nu pare o chestie formidabila, la prima vedere. :lol2:

Editat de Anya2007

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca m-as intoarce ........as ajunge tot aici...nu regret nimic din tot ce am trait...ar fi...pacat...am invatat multe chiar si din greselile altilor darminte din ale mele...am iubit nespus de mult si asta este ceva ce ma umplut de viata ...iubind am invatat sa pretuiesc si cele mai mici lucruri ..... :spiteful: :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca m-as putea intoarce in timp... probabil ca nu as mai exista in prezent.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...... ce zi ai vrea sa retraiesti si de ce???

 

;) :jester: :)

 

 

 

sambata care a trecut... :friends: pentru ca a fost momentul asteptat de multicel...

Editat de ea_adita

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×