Sari la conținut
Forum Roportal
Helene 23

Masca hidratanta pentru par

Postări Recomandate

puteti incerca si o masca cu ulei de masline, ulei de ricin, 2 fiole vitamina a uleiosa, 2 fiole vitamina e uleiasa . si 2 fiole extract de placenta ( vitamine farmacie, placenta naturisti, ulei de masline ....alimentara :jester: ) o lasati in par cat aveti rabdare sa stati cu ea. hraneste si protejeaza parul, cel mai bine este sa incalziti usor amestecul pt ca asa deschide porii pielii capului si este mai bine absormita si de par. uleiul de ricin este foarte bun!!! aplicat seara inainte de culcare pe gene asigura lungirea si regenerarea acestora ( eu le-am avut arse :think: si acuma sunt de reclama ) good luck

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
puteti incerca si o masca cu ulei de masline, ulei de ricin, 2 fiole vitamina a uleiosa, 2 fiole vitamina e uleiasa . si 2 fiole extract de placenta ( vitamine farmacie, placenta naturisti, ulei de masline ....alimentara :blink: ) o lasati in par cat aveti rabdare sa stati cu ea. hraneste si protejeaza parul, cel mai bine este sa incalziti usor amestecul pt ca asa deschide porii pielii capului si este mai bine absormita si de par. uleiul de ricin este foarte bun!!! aplicat seara inainte de culcare pe gene asigura lungirea si regenerarea acestora ( eu le-am avut arse :swoon: si acuma sunt de reclama ) good luck

 

 

Si eu mi-am luat de la farmacie ulei de ricin! Sunt tare curioasa sa vad daca chiar da rezultate!:focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Parul meu tinde sa se usuce foarte repede. Am incercat mai multe masti, dar...cam fara rezultate. cine poate sa imi recomande ceva bun, astfel incat sa fie usor de procurat si de folosit?

buna, eu as zice sa folosesti, samponul si tratamentul de hidratare de la SP, este extraordinar de bun...pentru parul meu folosesc power, l-am incercat prima data in salon, dupa care mi l-am procurat... Cred ca este cea mai buna alegere, totusi sant profesionale...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Parul meu tinde sa se usuce foarte repede. Am incercat mai multe masti, dar...cam fara rezultate. cine poate sa imi recomande ceva bun, astfel incat sa fie usor de procurat si de folosit?

 

 

Lasa tampeniile din comert, sunt bani aruncati. Incearca produsele profesionale ce pot fi gasite doar in saloanele de infrumusetare, acestea sunt ceva mai scumpe dar sunt foarte concentrate asa ca nu e nevoie sa folosesti o cantitate mare de produs ca sa ai rezultate. Ideea e sa respecti modul de utilizare a acestor produse. Un brand profesional e Keune, au tratamente super tari si chiar au rezultate. IMPORTANT E SA RESPECTI MODUL DE UTILIZARE la ele si atunci vei avea rezultate pe masura. Iti recomand Hairmask dry, poros & damaged hair. E o cutie argintie cu capac galben. Vei fi multumita cu SIGURANTA!!!!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Lasa tampeniile din comert, sunt bani aruncati. Incearca produsele profesionale ce pot fi gasite doar in saloanele de infrumusetare, acestea sunt ceva mai scumpe dar sunt foarte concentrate asa ca nu e nevoie sa folosesti o cantitate mare de produs ca sa ai rezultate. Ideea e sa respecti modul de utilizare a acestor produse. Un brand profesional e Keune, au tratamente super tari si chiar au rezultate. IMPORTANT E SA RESPECTI MODUL DE UTILIZARE la ele si atunci vei avea rezultate pe masura. Iti recomand Hairmask dry, poros & damaged hair. E o cutie argintie cu capac galben. Vei fi multumita cu SIGURANTA!!!!!!!!

 

exact! pentru un par cu probleme, cele mai bune sunt produsele profesionale. nu degeaba scrie pe unele: "a nu se lasa la indemana copiilor!", pentru ca au in componenta ingrediene care fac ceea ce scrie ca fac.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

parul meu este din ce in ce mai rar, trebuie sa-l tund foarte scurt , am incercat cu ulei de ricin si ou, e drept ca nu prea m-am tinut , si totusi nu imi cade si a fost foarte des si cret

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna...nu sunt de accord cu produsele astea din comert si nici cu cele profesionale ....din saloane ..toate contin chimicale ...si astea distrug parul ...in schimb sunt total deacord cu tratamentele nasturiste de care trebuie sa te tii minim o luna cel cu ulei de masiline ,ulei de ricin ,vitamina e uleioasa si galbenus de ou si chiar zeama de lamaie pt intarire si par gras ...face minuni ...am un par deteriorat ...ce e drept nici nu ma tin de tratament dar dupa ce il fac parul meu arata spendid ..incercati-l nu costa mult si chiar o sa dea rezultate ,,,si pt parul rar ... uleiul de ricin stiu ca indesete ...dar nu ma pot pronunta ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am parul foarte gras....il spal la doua zile...nici macar nu stiu ce produse sa mai folosesc...cred ca am incercat toata gama de sampon plus nush cate produse luate din farmacie...nka nu merge...o sa mai incerc si cu ulei de masline pt ca stiu ca este destul de bun...dar nush ce rezultate voi obtine...sfaturi, ceva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×