Sari la conținut
Forum Roportal
laurici76

Implantul mamar

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

@Cleric: ai dreptate, ce e natural, e bun la palpare.

Ai impresia ca daca respectiva are un implant mamar... sanii nu mai sunt buni la palpare?

In momentul in care palpezi un san sunt mai multi factori care intervin. Senzatia tactictila creata de textura pielii si rezistenta la palpare. Ambele sunt restul de naturale si la persoanele ce au avut o operatie de marire a sanilor cu un implant cu gel coeziv.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai impresia ca daca respectiva are un implant mamar... sanii nu mai sunt buni la palpare?

In momentul in care palpezi un san sunt mai multi factori care intervin. Senzatia tactictila creata de textura pielii si rezistenta la palpare. Ambele sunt restul de naturale si la persoanele ce au avut o operatie de marire a sanilor cu un implant cu gel coeziv.

 

Nu stiu, nu am palpat pana acum sani cu silicon. Nu am zis ca nu sunt buni la palpare, dar ce e natural e mai bun.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai impresia ca daca respectiva are un implant mamar... sanii nu mai sunt buni la palpare?

In momentul in care palpezi un san sunt mai multi factori care intervin. Senzatia tactictila creata de textura pielii si rezistenta la palpare. Ambele sunt restul de naturale si la persoanele ce au avut o operatie de marire a sanilor cu un implant cu gel coeziv.

 

Nu mai corupe rom

Editat de Cleric Preston

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai schimba si nasul si esti toata artificiala :o:

 

Si sexul. Si numele, desigur :D !

 

Il recomand pe Dr Antohi. Skimba orice in bine. Un OM mare, un om deosebit. Daca ma voi hotari vreodata sa imi skimb protuberantele, la el voi merge cu siguranta.

 

mi-am pus si eu si prietena mea implant si suntem foarte multumite de rezultat.

 

Pune poze sa ne convingem :) !

Editat de Cristinick
link sters din citat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor.Pana acum 4 luni am fost complexata de sanii mei fff. mici si printr-o prietena, care a fost multumita de operatia facuta la clinica Estet Laser din Bucuresti, am fost trimisa la o operatie de marire de san la aceeasi clinica.Durerea a fost numai in prima noapte, dar fetele din clinica m-au ingrijit foarte bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna fetelor.Pana acum 4 luni am fost complexata de sanii mei fff. mici si printr-o prietena, care a fost multumita de operatia facuta la clinica Estet Laser din Bucuresti, am fost trimisa la o operatie de marire de san la aceeasi clinica.Durerea a fost numai in prima noapte, dar fetele din clinica m-au ingrijit foarte bine.

 

 

Cum il keama pe taietor?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×