Sari la conținut
Forum Roportal
laurici76

Implantul mamar

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Esti tu asa sigur ca atentie erotica era tinta ei?

 

Pe mine mă interesează aspectul psihologic, moral, la care evident tu eşti paralel.

 

Aproape toti sanii din mastopexia verticala arata aiurea. Poate cu plasele astea noi care e vorba sa fie folosite sa apara rezultate ceva mai acceptabile.

 

Ţi se pare moral să

Editat de Cleric Preston

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pe mine mă interesează aspectul psihologic, moral, la care evident tu eşti paralel.

is destul de constient de aspectul psihologic atat al interventiei cat si a conditiilor care duc la interventie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Unele femei sunt complexate de marimea sanilor ei si eu le inteleg, desi am sanii mari si eu sunt complexata din cauza asta, cand eram mai pustoaica imi ascundeam si ma simteam prost din cauza lor \, iar acum sunt supusa hartuirilor din cauza lor. Deci le inteleg pe femei ca vor sanii mari, dar nu e un paradis sa te doar spatele din cauza lor , sa asculti glume proaste si cateodata sa incerce sa te dezbrace.

 

@Cleric: ai dreptate, ce e natural, e bun la palpare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La moda sunt acum astea slabe. :spiteful:

 

Gusturile oamenilor sunt variate, si nu suntem perfecti, de aia dorim sani mari sau nas mic, sau sa fim mai slabe sau mai grase. Si moda nu arata realitatea. Conteaza sa nu fii diform, e cel mai important lucru, ca perfect oricum nu o sa fii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×