Sari la conținut
Forum Roportal
Iron Raven

Marilyn Manson and the Spooky Kids

Postări Recomandate

Pai are un album de coveruri complet. Personal, m-a enervat, mai ales cand am auzit Another Brick in the Wall. Pur si simplu, nu-i iese. Nu are vocea necesara pentru multe din melodiile de pe album.

eehh... pana de idei :jester:

mda... Anothe Brick In The Wall e pur si simplu nasoala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am fost foarte mult timp fana inraita MM...si acum mai ascult din cand in cand

hmm....sunt foarte multe lucrurui de zis despre el,esentialul fiind: 80% din melodiile lui sunt coverurui (macar stie sa pretuiasca artistii seriosi),face niste tablouri extraordinare si un glas foarte interesant....imi pare rau ca nu isi scrie el versurile,e un tip inteligent si care se vede ca are ceva de zis...in legatura cu celebrul sau machiaj: in adolescenta iubea viata starurilor rock si isi dorea si el una...cum altfel sa atraga atentia asupra lui decat printr-un machiaj ultra non-conformist,concerte socante si versuri tampite ( a se asculta primul album)..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu pot sa cred ca nimeni nu a fost la B'estival si nimeni nu are nimic de zis :good:

Eu, personal, nu am reusit sa ajung, chiar daca mi-am dorit extrem de mult. :o:

Ai fost tu, cumva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da, am fost. dar maryline manson nu se incadreaza neaparat intre preferintele mele, deci nu as putea sa iti dau o parere "avizata". poate il prinzi pe seraph intr-o pasa buna si iti spune el :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stiai k Marilyn Manson si-a scos doua coaste k sa isi poata s*** p*** :P

 

e cea mai mare porcarie care am auzito!nu sia scos nici o caoata!am vorbit cu o studenta la medicina si a spus ca asa ceva e imposibil fara as-i scoate vertebrele!cand a fost intrebat dak si-a scos vreo coasta a ras si a spus ca nu e o idee rea dar nu!deci nu va mai cacatzi atata pe voi ca e un om normal!ala e doar un zvon. :D :flowers: ;) :P :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt fan mm shi mm e idolul meu intrun fel sau altul dar imi place doar pentru felul cum canta iar ultimul album al lui eat me drink me mi se pare incredibil, minunat shi uluitor in acelashi timp pentru ca a reushit sa-si adune mintile si cu vocea lui care tre sa recunoastem ca e chiar tare :blink: a scos un album de toate premiile! felicitari manson! sper sa te pastrezi asha shi pt celelalte albume care mai urmeaza! :P :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum sa zic ... astia ca voi, care habar n-aveti sa scrieti omeneste, va cam faceti idolul de rusine :dance2:

Cam ca pustoaicele care urlau extaziate dupa TH si invatau germana de dragul lui, chiar daca habar n'aveau romaneste :inlove:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

adik ce vrei sa spui? nu am dreptate :dance2: ? eu miam spus parerea doar si e treaba mea de cine imi place si ce ascult, ok?

Editat de alexandra251294

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×