Sari la conținut
Forum Roportal
OacOac

Pastila anti-prostie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pai nu s-a oferit Fluturel? :resent:

:beee:

pentru reclama pastilei

Nimic nu-l arde mai tare pe prost ca Pastila-Minune!

sau....

pentru supozitoare..

Nimic nu-l arde mai tare pe prost ca Supozitoarele anti-prostie!

:huh:

 

Pai...adu niste colegi de-ai tai..de cine ziceai mai devreme? :stars:

ei sunt irecuperabili....prea tarziu.....

pentru ei....unica solutie ar fi.. :spiteful:

Editat de Angel of pain

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai stiu eu multi...

 

Ma rog... haideti sa facem si ceva constructiv... I am a man of facts...

 

1. Sa vb cu un moderator care are putere asupa acestei sectiuni (eu nu am) care sa ne ajute si sa inchida topicurile pe care vrem sa le inchida...

2. Sa facem... pilulele :spiteful: De ex: Titlu : "Pilula antiprostie nr. 1" , descriere "Fii tu insuti !" ... in care membrii... doctorii alchimisti... sa scrie generalitati oarecum despre cum sa eviti sa fii influentat de orice... manele, teribilisti, fitze...

3. Dupa ce ajungem la o forma clara a unei pilule sa cerem inchiderea post-ului, acolo sa postam doar noi, iar comentatiile la "Pilula antiprostie nr. 1" descriere "Efecte secundare"

 

Votam ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:stars:

pentru reclama pastilei

Nimic nu-l arde mai tare pe prost ca Pastila-Minune!

sau....

pentru supozitoare..

Nimic nu-l arde mai tare pe prost ca Supozitoarele anti-prostie!

:spiteful:

Ma bucur ca ti-am fost inspiratie :resent: :huh: eu...ca fan a lui Caragiale :beee:

 

Mai stiu eu multi...

 

Ma rog... haideti sa facem si ceva constructiv... I am a man of facts...

 

1. Sa vb cu un moderator care are putere asupa acestei sectiuni (eu nu am) care sa ne ajute si sa inchida topicurile pe care vrem sa le inchida...

2. Sa facem... pilulele :( De ex: Titlu : "Pilula antiprostie nr. 1" , descriere "Fii tu insuti !" ... in care membrii... doctorii alchimisti... sa scrie generalitati oarecum despre cum sa eviti sa fii influentat de orice... manele, teribilisti, fitze...

3. Dupa ce ajungem la o forma clara a unei pilule sa cerem inchiderea post-ului, acolo sa postam doar noi, iar comentatiile la "Pilula antiprostie nr. 1" descriere "Efecte secundare"

 

Votam ?

Pentru manelisti ar trebui o doza tripla de pastile..ca ei sunt aproape irecuperabili :huh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai stiu eu multi...

 

Ma rog... haideti sa facem si ceva constructiv... I am a man of facts...

 

1. Sa vb cu un moderator care are putere asupa acestei sectiuni (eu nu am) care sa ne ajute si sa inchida topicurile pe care vrem sa le inchida...

2. Sa facem... pilulele :huh: De ex: Titlu : "Pilula antiprostie nr. 1" , descriere "Fii tu insuti !" ... in care membrii... doctorii alchimisti... sa scrie generalitati oarecum despre cum sa eviti sa fii influentat de orice... manele, teribilisti, fitze...

3. Dupa ce ajungem la o forma clara a unei pilule sa cerem inchiderea post-ului, acolo sa postam doar noi, iar comentatiile la "Pilula antiprostie nr. 1" descriere "Efecte secundare"

 

Votam ?

of course...

votez pentru! :spiteful:

 

Dani...great point of view..:resent:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai mereu ma bucur sa am cat mai multi sustinatori... daca si lor li se pare ca sustin o persoana ce merita sutinuta :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×