Sari la conținut
Forum Roportal
Elia

Dumnezeu = progres sau regres?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Azi am primit 3 mesaje de la amarel .Voi posta unul din ele ca sa imi spuneti ce parere aveti.

 

"leopatrik , esti un jeg de om care incerci sa impui niste idei fara consistenta si fara valoare .Du-te -n mata si nu mai aduce argumente inutile fara sens , idiotule .Apropo , in postul de aseara nu m-am referit la tine , ci la cu totul altcineva , asa ca pentru creierashul tau sec ! spiteful.gif "

 

ca sa jucam cu cartzile pe fata , amarel ! esti un mincinos si un las !

 

 

Pai tot la trei ai ramas?

Daca le adunam pe cele trei din fiecare postare cate iasa in total?

2300?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

" logica ta contine sofisme. Si imaginatia mea spune ca universul nu poate fi infinit dar asta nu inseamna ca este fals din moment ce imaginatia mea o spune... ".

 

Aceasta nu e altceva decat o parere. Uite imaginatie - un porc zbura deasupra unui O.Z.N. :)

 

 

" Tu vrei sa contrazici o mare parte a oamenilor care crede contrariul. Si declarandu-i needucati crezi ca vei reusi asta? FPRIVATE "TYPE=PICT;ALT=spiteful.gif"

Atunci cand esti bine educat - nu indoctrinat, acceptand o singura varianta - nu incepi sa arunci cu generalitati din astea in cei care nu-ti impartasesc punctul de vedere. O fi Freud vreun zeu atotstiutor?

Din punctul tau de vedere nu exista dragoste platonica? Nu te poti entuziasma fara sa atingi fizic o persoana?

Tocmai prejudecati din astea formulate de dragul de a te da mare intr-o discutie, astfel de credinte inoculate la radacina celorlalte ne impiedica sa progresam. ".

 

Inainte de-a exista dragoste platonica, ciomage se straduiau sa pompeze aer prin supape neanderthaliene...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tocmai prejudecati din astea formulate de dragul de a te da mare intr-o discutie, astfel de credinte inoculate la radacina celorlalte ne impiedica sa progresam. ".

 

Andre_Dicovici din punctul meu de vedere esti liber sa progresezi cat doresti :) Nu stiu cine te tine sa nu progresezi... :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×