Sari la conținut
Forum Roportal
Bagherra

Ce cred alte etnii despre romani?

Ce cred alte etnii despre romani?  

38 membri au votat

  1. 1. Ce cred alte etnii despre romani?

    • Nu se poate trai printre ei!
      9
    • Sunt oameni buni
      3
    • Nici mai buni,nici mai rai decit altii
      18
    • Nu stiu ce sa spun
      8


Postări Recomandate

Romanul a fost intotdeauna pervers...sa nu ne uitam istoria...am intors armele am facut orice sa supravetuim...si a fost foatrte bine pt ca noi...Romania... nu existam astazi daca nu se intampla asta...

In general romanului ii place sa fie subestimat ca sa poata da mai usor "in cap"...

Toata lumea ne crede hoti si betivi si prosti dar hai sa ne uitam mai bine...La Microsoft a 2 a limba vorbita dupa engleza este romana...Mai mult de jumatate din inventiile de la Geneva sunt facute de romani si multe altele...

 

Peste vreo 40-50 de ani poate o sa fim priviti asa cum meritam defapt

 

Suntem tiganii europei pentru ca Romania e a8a minune a lumii...cat s-a furat din ea in 17 ani ...si inca mai e...Da asta e o minune...Romanii sunt saraci pentru ca oamenii lui Ceasusescu dupa ce l-au ingropat a inceput sa-i cam "joace pe mormant"...sa ne gandim ca de la revolutie pana in 92 nu a existat fisc...eee asta da..oare nu s-au facut averi?

Si normal ca omul normal nu a mai avut mancare pentru ca i-a luat altul paine de la gura...si asa ca hai in Spania , Italia , Grecia!!!Cand aud astia cuvantul roman intai pun mana la piept sau la buzunar sa verifice daca mai are portofelul..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mult prea toleranti, prea pasivi ,prea ospitalieri, inca n-au invatat ca facerea de bine se pedepseste, un efect nociv l-a avut si comunismul care a promovat timp de 50 de ani oportunismul ,ipocritii si gunoaiele umane !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×