Sari la conținut
Forum Roportal
Dani Quinn

Ciocolata!

Ciocolata  

205 membri au votat

  1. 1. De care preferi?

    • alba
      39
    • cu lapte
      49
    • amaruie
      44
    • cu menta
      15
    • cu diferite creme
      29
    • cu lichioruri
      29


Postări Recomandate

tot zembaragji fara zahar imi place

scuze dani ca ti-am creat dependenta :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-au placut toate cand dupa ziua lui Valentin s-au vandut oricare cutie si cel de 1kg cu 12 centi parca!!!!!

Incarcam portbagajul cu furca ... am impartit marfa sa nu se topeasca la 30*C.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

primola de caramel...is moarta dupa ea:))...si aia belgiana nu mai spun..e la mine in oras o ciocolaterie...si e strict ciocolata belgiana cu multe arome..inclusiv alba....dar e cam scumpa(20 lei/100 gr)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Doar foarte rar si in cantitati nesemnificative. :P

 

impartim o glucoza intr-una din zilele urmatoare ?

 

aaa...chiar...Heidy e o ciocolata ffffffff buna (asta ca sa vezi ca nu doar in austria,belgia,...exista asa ceva,Disciplina)

:evil:

 

nu, nu, nu .. nu am spus nicaieri ca DOAR in alte tari exista ciocolata buna , te rog citeste mai atent .. spun ca am avut ocazia sa fiu in tari mai serioase decat Romania si am zis sa incerc si ciocolate facute acolo .. iar concluzia era , citeste inca o data , ca se simte o diferenta , dar tot nu sunt convins sa consum ciocolata nicicand .. si atat

 

prefer oricand mierea si glucoza, mai ales ca sunt mult mai eficiente, inainte-in timpul-dupa efort ..

 

cat despre consumul de ciocolata cand esti stresat : eu nu am mai fost stresat de , am si uitat de cand , in schimb am fost presat de scurgerea timpului , dar nu si stresat , ca mi-am gasit repede un ritm corespunzator .. si chiar de as fi vreodata stresat nu voi consuma ciocolata , exista muuuuulte alte metode mai eficiente

iar nervos ? ce-i aia ? o stare ? se mananca ? .. a, da , cu ciocolata :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu, nu, nu .. nu am spus nicaieri ca DOAR in alte tari exista ciocolata buna , te rog citeste mai atent .. spun ca am avut ocazia sa fiu in tari mai serioase decat Romania si am zis sa incerc si ciocolate facute acolo .. iar concluzia era , citeste inca o data , ca se simte o diferenta , dar tot nu sunt convins sa consum ciocolata nicicand .. si atat

 

prefer oricand mierea si glucoza, mai ales ca sunt mult mai eficiente, inainte-in timpul-dupa efort ..

 

cat despre consumul de ciocolata cand esti stresat : eu nu am mai fost stresat de , am si uitat de cand , in schimb am fost presat de scurgerea timpului , dar nu si stresat , ca mi-am gasit repede un ritm corespunzator .. si chiar de as fi vreodata stresat nu voi consuma ciocolata , exista muuuuulte alte metode mai eficiente

iar nervos ? ce-i aia ? o stare ? se mananca ? .. a, da , cu ciocolata :P

Pentru ca tu o vezi strict ca pentru ceva anume. Si e corect sa nu o consumi.

 

Altii ca pe ceva dulce. :evil: Si mai la indemana si practic.

 

 

Milka - Chocolate Dessert . :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am avut ocazia sa fiu in tari mai serioase decat Romania si am zis sa incerc si ciocolate facute acolo

 

Exista tari serioase si tari neserioase,cand vine vorba de ciocolata?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×