Sari la conținut
Forum Roportal
uuuu

Ajutor

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca vrei frimiturile de la masa, atunci ramai in continuare s-o astepti. Poate imbatranesti asteptand.

 

Chiar imi da de gandit chestia asta... mersi heidy

Eu am 18 ani si ea 17

Editat de uuuu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am trecut prin ceva relativ similar ...de mult ...a durat peste 2 ani si jumatate

Traditionalul joc -> nu te vreau ! dar te rog nu pleca ... timp si energie irosite

 

Un sfat franc : Rupe-o - iti pierzi vremea

 

:santa2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salutare

Imi place o fata.... mult de tot... sunt dependent sa o vad, sa vorbesc cu ea, macar pe Y! Mesenger si nu stiu daca am vreo sansa... Am cunoscut`o prin intermediul unui joc... Am vorbit si pe yahoo... si intr`o seara mi`a zis sa merg cu ea la un bal, asa din senin... nu stiu cum de a reusit si m`a convins... deobicei nu fac niciodata ce mi se zice... fac pe dos... am mers(balul a fost de cacao), am vorbit, am dansat un pic si dup`aia am dus`o acasa(intalnirea daca i se poate zice asa a fost OK)... am mai vorbit pe yahoo... am reusit sa o conving sa vina la un meci de al meu(la Counter-Strike in caz ca va tot intrebati de ce joc e vorba) si ne`am simtit bine per-total (ne`am pupat si pe obraz de la revedere)... Tot in ziua respectiva i`am zis ca imi place mult de ea... asta pe Y! mesenger... dupa ce am ajuns acasa... Aici reactia ei mi s`a parut ciudata.... A zis asa: ca vrea sa ramanem DOAR amici...ca ei ii place mai mult asa... ca nu vrea sa ma dezamageasca, dar ca ii place mult de un baiat... si nu se lasa asa usor pagubasa... si ca si asa ea "sare din floare in floare"... Eu i`am zis ok(dar numai eu stiu ce a fost in inima mea... asta fost prima fata care m`a facut sa plang.. la propriu)... Totusi vorbim zilnic pe yahoo... am fost chiar si la ea la scoala... am condus`o acasa... ne intelegem foarte bine... Da` azi surpriza... se impaca cu "FOSTUL"... Nu stiu ce sa mai fac... Daca am vreo sansa sau nu... Sa mai incerc... Sau sa fiu langa ea in continuare si poate imi surade si mie norocu... Ca sunt innebunit dupa ea

Astept raspuns! MULTUMESC!! :santa2:

 

Later EDIT: Sorry mutati`l va rog la celalalt TOPIC... dupa aceea am citit :lol2:

vesnica poveste ne dorim ce nu putem avea ,daca te-ar fi acceptat nu ai fi fost atat de innebunit ,devenea banal !poate e strategia ei sa te tina in suspans si cred ca a reusit !

8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La varsta asta trebuie sa "te distrezi" , sa cunosti cat mai multe tipologii de fete ca pana la urma sa-ti alegi ce ti se potriveste ... Parerea mea e ca-ti pierzi timpul cu o persoana care nu merita ...

Incearca sa-ti reorientezi atentia spre altcineva ... daca spui ca nu poti inseamna ca a devenit obsesie si nu-i bine deloc ...Bafta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sal

Din pacate daca nu simte nimic pentru tine nu veti fi impreuna oricat de mult ai incerca, dar nu se stie nicodata ce iti rezerva viitorul; asa ca daca poti sa o privesti ca pe o amica fiti amici.....Intre timp recomandarea mea este sa cauti pe altcineva, mai sunt fete.E un pic greu dar nu imposibil.

Bafta

Iti zic asta din proprie exp am fost intr-o situatie identica.

ciao

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

OK... va multumesc mult... cred ca pot trece peste acest HOP in viata... intr-un mod sau altul. Sfaturile voastre m-au ajutat foarte mult... Mi-au schimbat un pic modul de gandii... Multumesc inca odata

Editat mai tarziu: M-a intrebat cineva daca consider ca este completarea mea... novalex daca nu ma insel... Cred asta, DA

Editat de uuuu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

parerea mea e ca daca ea a zis ca sare din floare in floare... e un punct slab... fereste-te de fetele astea! daca ea il paraseste pe celalalt pentru tine poate intr-o zi te va parasi si pe tine pentru altul! si mai ales ca daca ea e precizeaza asta, inseamna ca nu minte!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×