Sari la conținut
Forum Roportal
L64424

De ce unele femei isi bat joc de barbati?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Din acelasi motiv pentru care unii barbati isi bat joc de femei. Simplu, nu? Imi pare rau, dar nu cred ca te-a iubit

Yes, sir. Nu numa femeile isi bat joc de barbati, ci si barbatii de femei. Fair enough, nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cam toata lumea isi bate joc de toata lumea la un moment dat.. desi inc azul de fatza.. femeile fac asta pentru ca li se urca un pic la cap, si pentru ca pot. dar.. roata aia fir-ar mama ei se intoarce. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pentru că după o decepţie foarte rar o femeie mai crede că bărbaţii nu sunt toţi la fel....şi foarte rar mai crede că poate

Editat de vesperala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pt ca sunt lipsite de calitate . Pt ca ,cand suntem iubiti, "ni se urca la cap" ....

:flowers:

Bydy cu ultima parte a raspunsului ai toata admiratia mea :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
"Pentru ca pot"

mi-au furat vb din gura :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pot fi multe motive...

lipsa intelegerii....dorinta de a manipula.....neputinta de a se deschide iubirii...deceptii.....

oamenii se ajuta reciproc.....prin iubire.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pot sa spun ca ma trecut printr-o chestie dinasta..

si sunt tare curios de ce unele femei se porta asa urat ..atunci cand le iubesti le oferi tot ce poti mai frumos nu le jicnesti.. sau sa le atingi macar cu o palma

 

voi ce parere aveti?

Hai nu fi paranoic.

Nu-si bate joc nimeni de nimeni. Eu pun pariu ca ti-a oferit destule indicii ca e momentul sa te cari si tu nu le-ai inteles. Si probabil ca pana la urma ti-a scuipat toate indiciile in fata.

Eu cred ca asteptarile tale erau complet altele, iar cand fata s-a comportat cum i-a venit ei pe chelie si cum avea si dreptul ca o persoana independenta, ai ramas socat si crezi ca si-a batut joc de tine intentionat. Pun pariu ca daca o intreb o sa zica ca in disperare de cauza ti-a facut o boacana ca sa pricepi "dracului o data cum sta treaba"!

Eu cred ca in astfel de cazuri, partenerul care se simte batjocorit e destul de prost cat sa nu priceapa la timp ca e cazul sa o lase balta. Atat si nimic mai mult.

 

De mine nu si-a batut joc nici o fata. Dar asta nu inseamna ca nu am fost parasit de ele ... doar ca despartirea a fost linistita si fara resentimente. Asa cum ar trebui sa se intimple intotdeauna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pentru că după o decepţie foarte rar o femeie mai crede că bărbaţii nu sunt toţi la fel....şi foarte rar mai crede că poate
Editat de e-X-plorer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pot sa spun ca ma trecut printr-o chestie dinasta..

si sunt tare curios de ce unele femei se porta asa urat ..atunci cand le iubesti le oferi tot ce poti mai frumos nu le jicnesti..

 

poate nu i-ai oferit pe intelesul ei.

 

 

sau sa le atingi macar cu o palma

 

voi ce parere aveti?

 

esti prea la suprafta ,mergi mai in profunzime.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×