Sari la conținut
Forum Roportal
sosorin

aici propun chiar diverse. pentru absolut oricine si orice.

Postări Recomandate

deci fara parametrii, fara reguli potfi interventii orice si chiar si ce te taie capul. adica libertate......... (cum ar veni) ORICE. chiar si greseli, chiar si frunza verde-palaria codrului ce ma taie pa mine acum. (DECI:!!!!!!!) nu e bine? eu zic ca e f bine asa. total. de suna bine si TU daca crezi ca suna bine e bun. daca nu sti cum sa te exprimi poti sa spui ca e o improhombgdibbillitattttescxtzjststsssssssssc! dece nu? (:( [n-am gasit capusoru de ras de tavalit pe jos cant l-am pus pa asta] aaaaaaaa da: :flowers:. bun si criticati-ma daca nu va convine. deci ori,ce. bun. eu asa am scris acuma. probabil am si nevoie. mda.k.asta e.tre nu? gfhhhhiata mai buna nu? evrybuddiz ffrip(t). no? ;)8) . mda; oricum trebuia facut un pas d-asta.. daca chiar iti vine scrie!!!!!1 orice. hhh gata 8)) zt bjjjjjjjjjjjjjjj stiu nu trebuia partiul ala. ci ala care dansa.k.pa.banuiesc.ca a meritat. bine stiu fara romane da asta.mda.h.e bine.k.scuze n-am sa mai gresesc ( :doh: da a fost necesar. bun.)

Editat de sosorin

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deci fara parametrii, fara reguli potfi interventii orice si chiar si ce te taie capul. adica libertate......... (cum ar veni) ORICE. chiar si greseli, chiar si frunza verde-palaria codrului ce ma taie pa mine acum. (DECI:!!!!!!!) nu e bine? eu zic ca e f bine asa. total. de suna bine si TU daca crezi ca suna bine e bun. daca nu sti cum sa te exprimi poti sa spui ca e o improhombgdibbillitattttescxtzjststsssssssssc! dece nu? (;) [n-am gasit capusoru de ras de tavalit pe jos cant l-am pus pa asta] aaaaaaaa da: :(. bun si criticati-ma daca nu va convine. deci ori,ce. bun. eu asa am scris acuma. probabil am si nevoie. mda.k.asta e.tre nu? gfhhhhiata mai buna nu? evrybuddiz ffrip(t). no? :doh:8) . mda; oricum trebuia facut un pas d-asta.. daca chiar iti vine scrie!!!!!1 orice. hhh gata 8)) zt bjjjjjjjjjjjjjjj

chiar statea si ma gandeam ce tr un astfel de topic ca ma cam plictisesc sa scriu numai despre acelasi lucru la un topic :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu avem chat-ul pentru asta? :flowers:

da dar altfel nu exista legatura sti? aici barem poti sa zici ce vre.... ma rog. poate fi o prima discutie deschisa din viata cuiva. si eu cred ca se permit si tracurile si.. scuzandu-se discret. normal. sti? cand o sa fim si noi odata si odata sinceri?

cu adevarat ca asta-i doar un chat. tu sti cat de mult poate sa faca? unii nu au curaj sa spuna "te imbratisez si eu". cumva... s-o spun-aici daca e. ca de acoloe.... sant lucruri tari si cu normele de ...... inteligenta obsoluta. nu e freestile pur(care asta e un adevarat inceput.) daca esti frustrat si vrei sa spui ceva? sau daca ai o gluma ce ti se pare extramarfa da cate-odata, maiales la-nceput, .... vrei o libertate totala. Asta e. poate nu ai curajul ca ai strica farmecul in alte parti dar aici, in modul cel prioritar, nu ar trebui sa aibe a face. mda ma rog; eu cred ca este esenta vietii. aici dezamagirile, in felul acesta, pot fi EXTREM de micsorate. si-asa mai departe. nu ai parametrii decat naturali atat. ce sa zic? eu nu prea mai pot sa concep altfel. asa sant convins. ma rog, parerea mea, care si eu, defapt, v-o impartasesc cu toata dragostea, ca .. sa stiti ca de fapt, yo-s asa. si sa dea d...ii daca nu e bine asa cum zic io. oricum este excelenta esenta. cum altfel. si asa, cu adevarat te descarci pe toata ziua sau, cine stie. [sa dam lucrurile odata in vileag ar fi mesajul meu]si daca n-ai rabdare scrie! da; inseamna ca-i esenta. no si? eu oricum cred asta si am vrut sa v-o proput. nu ocupa mult spatiu scrisu asta. bine mai scurt sau asa sau.... nu stiu. cuuum o fi da ceva bun sa fie chiar daca este malefic sau benefic. (acest lucre este si ultimatumul in psihologie)cum crezi. bun. aici intra universalitate sa stiti. e k. aici invatatura de bine la scoala poa sa se impace cu trendi sau..... alte... gusturi ma rog nu stiu. adica, e efect. cine vrea; absolut. poa sa-si dea o parere.(unificarea centrului uman[ca-i si sincer]sidaiasidaiasidaia si se creeaza potete intre culturi. chiar daca absolut si normal ele raman distincte-ntr-un fel ce d...cu?MIE chiar mi se pare best. ok va salut. si oricand.h.raduf.tre sa fim egali intr-un sens acolo sa o legatura o supa di toate ingredientele sau... multe si stiti ce va iesi din tot talmes balmesu asta? a?cea mai buna supa pe care-ati mancat-o vre-o daata.asa sant eu prea fem convins, scuzati-ma dar....... nu stiu. poate prima oara iti ceri scuze cu adevarat.... E CEVA!!!!!!!! ca e. gata.(sa fie cu folos)(sant sigur).k.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aici chiar am facut o greseala. mnu mai fac. dublura credeam ca o-nlocuiesc. si bine. oare nu exista discutii serioase pe chatul asta? si nu numai oficiale. ca vand ca cumpar. asta era. stiu ce sa zic dar nu pot. da.. imi iau eu revansa. aici............ chiar pot sa zic CAM asa, ceva. (auzi nu mai stiu ce sa scriu........ mbine).prea. important DACA e sa fie. orice. bine. si multumesc. eu am ales. sa traiti. puteti zice cum vi se pare. ideea primului pas in viata ce poate sa fie pentru unii (atentie e mare lucru.) si-asa. golul ala din gat zi-ti-l aici! asta e. si-ar mai fi de spus da.. momentan..... termin.gata.SI POATE FI EXTREM DE INTERESANT! mda aici, poti sa-ndraznest, in felul tau saracut.biiiiiine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
aici chiar am facut o greseala. mnu mai fac. dublura credeam ca o-nlocuiesc. si bine. oare nu exista discutii serioase pe chatul asta? si nu numai oficiale. ca vand ca cumpar. asta era. stiu ce sa zic dar nu pot. da.. imi iau eu revansa. aici............ chiar pot sa zic CAM asa, ceva. (auzi nu mai stiu ce sa scriu........ mbine).prea. important DACA e sa fie. orice. bine. si multumesc. eu am ales. sa traiti. puteti zice cum vi se pare. ideea primului pas in viata ce poate sa fie pentru unii (atentie e mare lucru.) si-asa. golul ala din gat zi-ti-l aici! asta e. si-ar mai fi de spus da.. momentan..... termin.gata.SI POATE FI EXTREM DE INTERESANT! mda aici, poti sa-ndraznest, in felul tau saracut.biiiiiine.

 

suntem on topic daca radem cu lacrimi citind ce scrii... sau... ma rog, sa plangem printre hohote isterice?

 

dar de fapt ce vrei sa spui?

 

pricepe careva?

 

mai bine apuca-te de poezie dada.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×