Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Pe mine ma enerveaza Fuego, bine ca s-a bagat si la colinde acum :|

 

Pe Hrusca il ador, abia astept sa vina Craciunul ca sa-l ascult :swoon:

 

 

 

subscriu :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hm..chiar a murit discutia..repede, un doctor, sa o resusciteze :frusty: Dar de mers la colindat, mergeti?

Daca da, pentru bani sau pentru distractie?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu nu colind, dar daca as colinda, as face-o pentru bani :tease:

voi??????

uite, ai gasit un doctor care sa resursciteze topicul :frusty:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Colindele reprezinta pt mine ceva de suflet.Nu-mi pot imagina Craciunul fara acestea.daca mai si ninge e perfect....cu bradul incarcat si frumos luminat..cu miros de cozonac...gata,ca am inceput sa aberez.:frusty:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu nu colind, dar daca as colinda, as face-o pentru bani :)

voi??????

uite, ai gasit un doctor care sa resursciteze topicul :focus:

Da, mersi, mersi! mi-ai salvat odrasla de la moarte :blink: :crazy: Da' m-ai facut curioasa, de ce nu colinzi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, mersi, mersi! mi-ai salvat odrasla de la moarte :clap: :doh: Da' m-ai facut curioasa, de ce nu colinzi?

sunt afon... :o: :clap:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt afon... :doh: :clap:

daca te "cinstesc" cei pe care ii colinzi cu vreun pahar-doua de vin fiert...n-o sa-ti mai pese, ca o sa fii mult prea fericit :o:

Editat de dani_quinn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca te "cinstesc" cei pe care ii colinzi cu vreun pahar-doua de vin fiert...n-o sa-ti mai pese, ca o sa fii mult prea fericit :o:

ar trebiu ceva mai mult dacat atat ca sa ma :cheer:

scoala gaaaaaazddaaa dinnnnn...HAC...paaaaattttttuuuttt...HAC...si ne da un...HAC...colacut :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ar trebiu ceva mai mult dacat atat ca sa ma :doh:

scoala gaaaaaazddaaa dinnnnn...HAC...paaaaattttttuuuttt...HAC...si ne da un...HAC...colacut -_-

Eh..anul trecut am fost cu colinda pe la profesori..eram vreo 12 oameni, 2 cu chitara..au venit sa ma colinde..si spoi m-au luat si pe mine cu ei :o: Apoi am luat-o frumusel spre oras cu gandul la colindat..ce panarama puteam sa facem pe strada..eram asa guralivi..a fost super misto..unul dintre chitaristi se facuse manga dupa ce am fost la 4 profesori..bause foarte mult..cate un pahar de vin la primii trei..si la al patrulea(de info) ne-a lasat putin cu baiatul ei (era cu 2 ani mai mare ca noi) si cu sticla de vin...a baut cam 4 pahare la ea, si nu mancase mai nimic in ziua aia..la urmatorul profesor s-a asezat in fund in fata usii si a inceput sa ne acompanieze :doh: ..a fost bestial :( :( , am ras pe rupte

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si noi vrem sa trecem cu colinda pe la profesori anul acesta...ca deh, ultimul an la generala...vrem sa le facem o mica surpriza.... sa ne tina minte...sa aiba o amintire frumoasa despre noi...:o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×