Sari la conținut
Forum Roportal
thugtudor

Steaua in Cupa Uefa!

Postări Recomandate

Daca te gandesti la infrangere deceptia este mai mica daca ai dreptate si bucuria este mult mai mare in cazul in care te-ai inselat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar daca nu ne vom califica plecam cu fruntea sus, ne-a invins o echipa foarte buna (egala Barcelonei pe Camp Nou).

 

Dupa logica ta ar fi insemnat ca daca i-am batut pe nemti cu 5-1 ar trebui sa fim campioni mondiali cel putin. :o

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dupa logica ta ar fi insemnat ca daca i-am batut pe nemti cu 5-1 ar trebui sa fim campioni mondiali cel putin. :o

 

Ce bine ar fi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pana atunci poa sa se imbolnaveasca (doamne ajuta) jucatorii de baza ai valenciei si sa castige steaua!!!daca nu ata ete!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce te face sa crezi ca Valencia nu poate face fata si cu rezervele? :winca: Insa, e bine sa nu doresti raul altuia... asa ca e mai bine sa se joace de la egal la egal sa vedem care-i mai tare.. :) :) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce te face sa crezi ca Valencia nu poate face fata si cu rezervele?  :winca: Insa, e bine sa nu doresti raul altuia... asa ca e mai bine sa se joace de la egal la egal sa vedem care-i mai tare..  :)  :)  :)

 

 

 

VALENCIA!! :twisted:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

desi sunt dianamovist cred ca victoria Stelei cu Valencia ar fi extraordinara...Speram cu totii...vorba lui ALPAD - e gratis !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×