Sari la conținut
Forum Roportal
Marissa

Mail Yahoo probleme

Postări Recomandate

Va rog sa ma ajutati si pe mine ca am vazut ca sunt o gramada pe aici care se pricep foarte bine.

Cand dau "compose" imi apare rubrica cu "to", "subject", apoi "atache" si atat. Nu-mi apare fereastra unde pot scrie mesajul. Am doua adrese de mail si la amandoua am aceeasi problema. Inseamna ca e ceva de la calculator, nu?

 

:evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

acu merge !?

... pote fi si din cauza ca merge mai greu netu !! si tre sa se incarce mai mult panou in care sa scri textul de @mail pentru ca are niste iconite de formatare a textului ...

 

ce browser de net folosesti !?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@Marissa

Stiu ca ai rezolvat problema. Ar fi bine sa scrii si cum ai reusit, poate mai e si altcineva care a avut sau va avea aceeasi problema si citind postul tau ii va fi mai usor. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Uite ce am gasit in Yahoo Help:

I can’t compose, reply, or forward messages.

That takes all the fun out of email, doesn't it. Let's fix it!

Here's how:

1. Click the "Options" link in the upper right of your Mail page.

2. On the Options page, in the "Management" column, click on "General Preferences".

3. Find the "Composing E-mails" section, "Mode:", and choose "Compose messages as plain text".

4. Scroll to the bottom and click the "Save" button.

Now try it. Can you Compose, Reply to a message or Forward?

If so, great! We're done. But if you're still having trouble Composing, Replying to a message or Forwarding, please click 'Contact Us' below, because we would like to resolve this and get your account working properly as quickly as possible.

Include your Yahoo! ID, and list each step you have already taken. Thanks!

Sa incerc o traducere:

Mail - Optiuni (coltul din dreapta sus pe pagina) - Management - General Preferences - Composing E-mails - Mode si alege Compose messages as Plain text (la mine e bifat Compose messages as color and graphics, dar tu fa asa cum zic ei) - Save.

 

Acum incearca. Poti sa compui, raspunzi sau fwd?

Daca da, ai rezolvat-o. Daca inca ai probleme cu compunerea unui mail, atunci contacteaza Yahoo! Help sa-ti rezolve ei problema. Nu uita sa treci ID-ul tau si sa descrii ce pasi ai facut.

 

Sper sa-ti fie de ajutor.

 

 

Ps: mama in ce hal am tradus!!! :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×