Sari la conținut
Forum Roportal
Andreeaclub

cele mai bune produse care au aparut in ultima perioada

Postări Recomandate

Buna! Ati incercat vreodata produsele Refan? Sunt produse naturale aromaterapie, excelente la super preturi! www.abc-cosmetics.ro Puteti sa folositi aceste produse cu 25% reducere devenind colaborator sau pur si simplu client al firmei, in plus ca si colaborator puteti castiga si bani cumparand sau recomandand altor clienti produsele! cei interesati sa ma contacteze la e-mail: narcis_muresan@yahoo.com sau Yahoo!mess ID : narcis_muresan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu raman indragostita de hemel.cine incearca se convinge si sunt 100% naturale.cred ca asta spune multe.

esti reprezentant HEMEL?ca sincera sa fiu le-am incercat si eu dar...sunt grase si :tease: nu intra in piele

 

esti reprezentant HEMEL? :P Ca si eu le-am incercat.Dar .sunt grase si nu intra deloc in piele.Anul trecut era chiar o adevarata isterie cu hemel dar vad ca aproape nimeni nu mai foloseste

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

incerktzi Artistry de la amway...eu folosesc toaaata gama de la frumusetze shi sunt ft multzumita d produse....nu vreau sa mai aud d alceva! coshuri rar am, vreo 2,3 (knd tre` sa vina :spiteful: ) in rest...am un ten ft frumos...shi mi-e frik sa incerc alte produse...d la avon mai am blemish...nush cum control...un gel verde-albastrui..shi ala e bunishor...iar pt buze am de la vichy un balsam...vichy n`am ce comenta ! rezultat garantat !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit in Italia urmatoarele produse, care, cred ca se gasesc si la noi (m-a asigurat o amica):

Ardes Cosmetici - Italia :blink:

1. Ardes Cosmetici Aqua, "Apa bogata in trandafiri", un tonic cu Vitamina E, supranumit si "Demachiantul reginelor"!

2. Extraforte Non Termo, crema cu ulei de jojoba, excelenta!

3. Ardes Verbina Extraforte, crema cu ulei de verbina, "Iarba vrajitoarelor", care te mentine tanara si fresh. :blink:

4. Erbasol Italia, se gaseste si la noi, e o gama larga de produse foarte bune, naturale!

5. "Naturrissima", "Delicat" si "Sensibil", toate testate si certificate de catre Institutul "Milan University". :blink:

Editat de Ydeea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
esti reprezentant HEMEL?ca sincera sa fiu le-am incercat si eu dar...sunt grase si :blink: nu intra in piele

 

esti reprezentant HEMEL? ;) Ca si eu le-am incercat.Dar .sunt grase si nu intra deloc in piele.Anul trecut era chiar o adevarata isterie cu hemel dar vad ca aproape nimeni nu mai foloseste

buna. eu folosesc cosmetica Hemel de 1 an si ceva si sunt incantata de produse. ele se folosesc pe pielea umeda in cantitati mici si intra in piele foarte usor.daca nu le-ai folosit asa intradevar nu vei fi multumita de ele.da sunt inscrisa si in afacere si sunt foarte multumita(ca toti cei care lucreaza in Hemel ). au un plan de marketing foarte bine pus la punct si adaos la produse de 50%(cred cel mai mare in vanzari cosmetice in retea network marketing)acum s-a lansat promotia instruieste si conduce.premii: laptop-uri, video camere, video proiectoare, automobil MERCEDES.eu am luat masina in acest sistem si nu sunt singura,in tara cred ca sunt peste 30 castigate. oricine poate numai sa-si doreasca. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×