Sari la conținut
Forum Roportal
D3us

Help me spend the money

Postări Recomandate

nope, nu steaua, ci diamantul care ii poarta numele  ::):  ::):  ::):

 

 

eu mi-sa mai modest vreau doar bijuteriile coroanei britanice.. si sa-ar putea sa-i cheltui pe toti... fara a cumpara prea multe. ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mey da ceva mai practic... Un iaht ceva un, avion personal,un porse? Ce faceti cu neste bijuterii?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

D3us, si pe mine ma incanta ideea unei mari petreceri undeva la munte, intre forumisti... ar fi super fain...! te ajut eu cu organizarea ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Un iaht ceva un, avion personal,un porse? Ce faceti cu neste bijuterii?

 

Nope...

bijuteriile sunt bune, ca le facem si noi cadou.. ori le punem in seif si nu se devalorizeaza.. ca valuta.. ::):

si apoi cum a zis si pisicuta.. pot avea diverse intrebuintari.. ::): la taiat geamuri, iar alea cu pietre rosii sunt "bune de deochi", cele cu pitere negre de luat durerile.. etc ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nope, nu steaua, ci diamantul care ii poarta numele  ::):  ::):  ::): 

 

http://www.ee.bilcaent.edu.tr/~history/Ext/Spoondia.htm

 

Auzi... mai bine il taiem pe jumatate si-la impartim... asa, ca intre mate :) :) :(

 

@D3us: poti sa organizezi revelionul la cel mai scump hotel din lume, singurul de 7 stele... pe undeva prin Dubai... ce zici... suna tentant??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Monique, sigur ca da - il impartim pe din 2, evident :) :)

Si hotelul e bine ales, ala de vreo 5 stele si mai bine, in forma unei vele, din Dubai :) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si yo vorbesc tot de acela, dar din cate stiu yo are 7 stele, adica Burj El Arab :) :) :)

 

PS: Mersi mult, stiam ca pot conta pe generozitatea ta... :) :) :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×