Sari la conținut
Forum Roportal
vesperala

Ceva trăsnit ce aţi spus când eraţi mici...

Postări Recomandate

nu ti-au facut morala ai tai dupa aia? :o: ai mei mi-au facut capul calendar..spunandu-mi ca "dau totul din casa" :friends:

ba da mi-au tinut morala...dar eram prea mica ... asa ca am continuat ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cand eram mica si facea mama prajituri veneau vecinele la noi sa se amuze de mine.... mama imi spunea sa zic "prajitura mare mare" si ghiciti ce ziceam eu..... "pula male male".... nu stiam vorbi prea bine... dar si acum vine vecinele sami zica daca mai tin minte cum ziceam la prajitura mare mare :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

tot familionul adunat in sufragerie ne uitam la un film iar dintr-o data se aude o voce de copil nedumerit:

mami ce e ala sex? :roll:

lumea a inlemnit.....liniste totala :stars:

si acum rad cand imi amintesc...aveam cam 5 anisori :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

prin a-4-a am comis-o la doua lucrari:

-mama f*te repede la piata

-am povestit al-3-lea razboi mondial, defapt era al-3lea razboi european :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda, tot de Craciun am facut-o si eu lata. Aveam si eu vro cativa anisori acolo si venise mosu' (de fapt un unchi de-al meu). Si mosu' meu nu prea era costumat ca la carte, avea o haina luata pe dos, o masca vai-si-amar.. Nu vroiam sa zic poezia, ma convinge mosul sa o zic ca daca nu imi ia jucariile :D (ce obraznica eram!) Eu nu si nu. Atunci ma pune sa il pup macar. Si am dat drumu la niste bocete de nimeni nu stia ce am, si zic pana la urma printre lacrimi :"Mosule, nu te pot pupa...ca esti ulat! Ai mei nu mai aveau reactie! Pana la urma mi-am zis si poezia plangand in continuare "Bladulet bladut dlagut, ninze peste tine...."

 

Si ar mai fi o faza, care nu stiu cat de mult se incadreaza aici dar merita: o fata era prin clasa a 2-a sau a 3-a, si era atata de cuminte ca nu aveai nimic sa-i reprosezi.Si parintilor ei nu li s-a parut acest lucru un lucru bun(probabil ca ziceau ca o sa se invete asa si o va lua lumea de proasta, ca multi confunda un om bun cu unul prost). Si ii spun la fetitei clar "Du-te la scoala si fa si tu o boacana sa ne certe si pe noi invatatoarea" sau ceva in genu'. Si a mers micuta la scoala, a doua zi au fost chemati si parintii sa plateasca nu stiu ce geamuri :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ca pastaile cresc in copaci ....... :D

si gaina e acoperita cu frunze ....... :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tot familionul adunat in sufragerie ne uitam la un film iar dintr-o data se aude o voce de copil nedumerit:

mami ce e ala sex? :D

lumea a inlemnit.....liniste totala :P

si acum rad cand imi amintesc...aveam cam 5 anisori :P

 

 

Si totusi...ce raspuns ai primit?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

credeam că a fi bolnav de inimă e acelaşi lucru cu a avea inimă... aşa că m-am speriat teribil c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cand a eram mica am vrut sa sar in bartele lu' bunicamea...si imi iau eu avant...sii.....sii...ratez tinta....

ii tot intrebam pe ai mai in public...intrebari dinalea..."destepte"...ce e sexu....se inseamna anumte cuvine folsite in injuraturi....

cand aveam 4 ani am aflat ca nu exista mos craciun(...destept frate mai am si eu...distrauge iluziile copiilor)....si lam injurat ep taicemiu de mama focului cand lam vazut costumat in mos

...cand eram mica mi se spunea....scrofita rosie....realizarea fratelui meu....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×