Sari la conținut
Forum Roportal
vesperala

Ceva trăsnit ce aţi spus când eraţi mici...

Postări Recomandate

cam pe la 5 ani am venit o data acasa de la joaca din 'spatele blocului'. cu mainile in pantalonii de trening si cu un aer superior ii zic lui taca-miu :

 

'' ce vrei baiiiiiii p**ica?''

 

8) -tocmai auzisem expresia, nici macar nu stiam ce inseamna

Editat de estella

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

- Tati, mama e foarte desteapta.

- De ce zici asta, dragul tatii?

 

-Pentru ca mama e profesoara.

-Dar si taticul tau e inginer.

 

-Da, mai tati, dar mama e profesoara ..de fizicaaa !!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cand eram mica ziceam ca atunci cand oi creste o sa pun multe scari cap la cap sa ma urc pe nori pt a sari pe ei ca sunt f pufosi;:wacko:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sa uit niciodata.....un var de-al doilea isi tinuse petrecerea de Bat Mitzva si io eram miiiica miiiiiica aveam vreo 4 ani si la masa cu noi statuse un rabin (numai traieste, saracu ) foarte dragut si de treaba, pe care io il trageam de limba, ii povesteam de una, de alta, si la un moment dat il intreb io "Da' ce-nseamna cilcumscis" - ca asa pronuntam eu "circumcis" pe la 4 ani. Se uitau astia de la masa, rabinul nu stia cum sa-mi explice, si eu nervoasa "Zi ce-nseamna cilcumscis !!!!!!!!!!!!!! " :) :) Maica-mea nu mai putea, restul erau pe jos de ras/rusine si eu, nervoasa, ca nu vroia rabbi sa-mi zica ce-i ala "cilcumscis"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aveam vreo 8-9 ani si stateam la masa cu ai mei....si nu stiu cu ce m-a suparat sora mea si il loc sa ii spun :"Ce proasta esti"...i-am zis: " Ce prostituata esti ". Foarte tare m-a certat tata atunci si a zis sa nu mai vb asa niciodata si ca ce vorba e aia?....(nu stiam ce inseamna cuvantul asta atunci). :blink:

Editat de crista_c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am facut caca pe tine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eram foarte mica aveam vreo 3-4 anisori da asta tin minte cred ca toata viata,megeam la bunica cu trenul si in tren era o tanti ce avea o pisica si tanti acea era de treaba na dat si bomboane mie si surorii mele si ne-am jucat cu pisica si la un momendat i-am zis acelei femei sa pupe mata sub coada... :wacko:

 

eu invatasem asta de la taicamiu ca tot imi zicea si acasa cand veneam cu cateo aratare de pisica prin casa sa o pup sub coada :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×