Sari la conținut
Forum Roportal
nynna

Modestele mele desene

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ai talent, se vede clar.

Ar trebui sa te inscri la o facultate de profil, sau poate chiar esti studenta acolo? Ne spui? :ph34r:

Editat de Ydeea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

modestele tale desene nu-s nicidecum modeste...felicitari...posteaza-le si pe visualart.ro...acolo sunt profesionisti care pot sa-ti dea sfaturi competente...desi esti la un nivel avansat....felicitari inca odata 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
DA, eu am desenat aceste desene,sunt o simpla amatoare ,desenez din pasiune,mai am multe de invatat in acest domeniu!

 

faine! mergi mai departe! :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
scan10003rl3.jpg

 

URL=http://imageshack.us]scan10004jm1.jpg[/url]

 

 

NUANTE DE CRIN

 

modestele tale desene nu-s nicidecum modeste...felicitari...posteaza-le si pe visualart.ro...acolo sunt profesionisti care pot sa-ti dea sfaturi competente...desi esti la un nivel avansat....felicitari inca odata :santa2:

Buna!Mulumesc pentru aprecierile la adresa desenelor mele,.ma bucur ca plac privitorilor...cu toate ca mai am de invatat ,sa-mi stilizez tehnica...dar sunt dispusa sa invat chiar daca am o virsta destul de apreciabila si nu am studii in domeniu!

:o: :good: :roll: 8) :lol2::lol2:

Te -as ruga da-mi linkul acelui site si mai multe informatii!

Numai bine!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt...(fara cuvinte)! Multumesc, Nynna! :soc:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
URL=http://imageshack.us]scan10004jm1.jpg[/url]

NUANTE DE CRIN

Buna!Mulumesc pentru aprecierile la adresa desenelor mele,.ma bucur ca plac privitorilor...cu toate ca mai am de invatat ,sa-mi stilizez tehnica...dar sunt dispusa sa invat chiar daca am o virsta destul de apreciabila si nu am studii in domeniu!

:yes: :yes: :roll: :crazy: :cheer: :roll:

Te -as ruga da-mi linkul acelui site si mai multe informatii!

Numai bine!

visualart.ro

acolo posteaza desene foarte multalume...de la preparatori...studenti avansati...studenti...pana la elevi care se pregatesc de admitere...cei avansati dau sfaturi la cei micutzi.

tu esti la un nivel avansat,lasa falsa modestie...nici un incepator nu deseneaza pe 50x70,nu controleaza constructia la nivel de detaliu...etc....tehnica ta este prea buna ptr a fii doar rezultatul talentului...este rodul a cel putin 3 ani de munca grea,constanta :doh:

felicitari :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×