Sari la conținut
Forum Roportal
mayama34

PREMIERA - Consultatii energetice

Postări Recomandate

Bagherra!

Am 61 de ani si sotia 57!

Acum 24 de ani mama l-a omorat pe tata cu 24 de lovituri de ciocan in cap si a murit in camasa de forta la Spitalul de nebuni!

Am scapat de 3 ori de la moarte din accidente de masina!

Am ramas singurul barbat in trei familii si ingrijesc si de mama soacra cu Alzheimer de grd.3!

Sa mai continui?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:good: Multi ani inainte Big....si tie si sotiei...dar,nu inteleg ....pentru ce imi spui toate astea?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:flowers: Multi ani inainte Big....si tie si sotiei...dar,nu inteleg ....pentru ce imi spui toate astea?

 

Ca sa crezi cu adevarat ca avem nevoie si eu si sotia de un sprijin printr-o consultatie energetica,alaturi de tratamentul aplicat de medicina!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bagherra!

Am 61 de ani si sotia 57!

Acum 24 de ani mama l-a omorat pe tata cu 24 de lovituri de ciocan in cap si a murit in camasa de forta la Spitalul de nebuni!

Am scapat de 3 ori de la moarte din accidente de masina!

Am ramas singurul barbat in trei familii si ingrijesc si de mama soacra cu Alzheimer de grd.3!

Sa mai continui?

 

dane! de aste te indragesc atat...un bravo sincer, ajunge.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ca sa crezi cu adevarat ca avem nevoie si eu si sotia de un sprijin printr-o consultatie energetica,alaturi de tratamentul aplicat de medicina!

 

Big apreciez ceea ce spui tu si zici aici. Dar !!! (caci este un mare DAR!) din cate stiu eu si am inteles ... tu poti avea grija doar de tine. Poti cere doar pentru tine. Fiecare trebuie sa vrea el sa se vindece si el sa ceara. Nu poti tu sa ceri pentru altu'. Fiecaruia i se da atat cat poate duce.

 

Sau ma insel eu ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Big apreciez ceea ce spui tu si zici aici. Dar !!! (caci este un mare DAR!) din cate stiu eu si am inteles ... tu poti avea grija doar de tine. Poti cere doar pentru tine. Fiecare trebuie sa vrea el sa se vindece si el sa ceara. Nu poti tu sa ceri pentru altu'. Fiecaruia i se da atat cat poate duce.

 

Sau ma insel eu ...

 

Dupa 35 de ani de casatorie,renunt de tot la mine si spun:faceti-mi SOTIA bine!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ca sa crezi cu adevarat ca avem nevoie si eu si sotia de un sprijin printr-o consultatie energetica,alaturi de tratamentul aplicat de medicina!

 

:flowers: Dar...am dat eu de inteles ca nu as crede?

Inseamna ca gluma mea pe care o vroiam tare spirituala,nu ai inteles-o si nici nu ai gustat-o....Sorry... :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Big apreciez ceea ce spui tu si zici aici. Dar !!! (caci este un mare DAR!) din cate stiu eu si am inteles ... tu poti avea grija doar de tine. Poti cere doar pentru tine. Fiecare trebuie sa vrea el sa se vindece si el sa ceara. Nu poti tu sa ceri pentru altu'. Fiecaruia i se da atat cat poate duce.

 

Sau ma insel eu ...

 

:o: Din contra!

Biblia spune:"Este vreunul printre voi bolnav?

Sa cheme pe prezbiterii bisericii;si sa se roage pentru el,dupa ce-l vor unge cu untdelemn in numele Domnului. :cry:

Rugaciunea facuta cu credinta va mintui pe cel bolnav,si Domnul il va insanatosa;si daca a facut pacate,ai vor fi iertate.

Marturisiti-va unii altora pacatele,si rugati-va unii pentru altii,ca sa fiti vindecati.Mare putere are rugaciunea fierbinte a celui neprihanit." (Iacov 4,5.)

 

 

 

Dupa 35 de ani de casatorie,renunt de tot la mine si spun:faceti-mi SOTIA bine!

 

:cry: :cry: Big...fii binecuvintat pentru sufletul tau mare!

Ne-ai dat o lectie... :flowers:

Propun sa ne rugam cu totii...pentru sanatatea sotiei lui Big!

Daca o vom face sincer,sunt convinsa ca D-zeu,ne va auzi!

Sa nu te indoiesti nici o clipa ca nu se va vindeca!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×