Sari la conținut
Forum Roportal
Dom

Va Rog nu imi evitati topicul

Postări Recomandate

Hai sa nu o luam ca pe o problema. De obicei se intampla astfel de lucruri la oamenii mai masivi, mai mari, la cei care practica box in cazul tau. Poti scapa de asta si tu o sti.Gandeste-te ca nu a murit nimeni din asa ceva. Banuiesc ca esti un tip crispat si ca trebuie sa treci peste acest obstacol. Incearca sa te obisnuiesti cu ideea si hotaraste-te tu odata, de unul singur sa te duci si sa-ti iei sange. :flowers: succes si curaj!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua! Culmea e ca nu pot as cred ca mai exista ccineva care sa aiba aceeasi pb ca mine1 Am 18 ani si nu stiu care este cazua unei alergii, cert e ca trebuie sa-mi facaniste analize de sange, de care mi-e pur si simplu groaza! Eu stiu cauza: cand eram mica, am fostsa mi se ia sange, dar stiu ca mi-a fost atat de rau zilele urmatoare, nu puteam sa ma ridic, eram palida, ameteam, simteam ca lesin...Acum au trecut aproape 10 ani de atunci, dar pot detalia cu lux de amanunte ( desi aveam decat 8 ani) felul in care mi-a legat mana cu acel tub de plastic...Era o doamna batrana care n-avea mila , parca taia o varza pt mancare. Acum trebuie sa-mi fac analize de sange si nu stiu cum o sa le suport cu tot ce am in minte...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×