Sari la conținut
Forum Roportal
OTV

Televiziunea OTV

Postări Recomandate

Credeti ca Cioaca si-a facut nevoile pe traseul Rasnov-Bran ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu unul cred ca Otv este un post de manelisti ...nimic din ce se da pe post nu imi suscita mie si majoritati oamenilor cu minte in cap interesul .....numai pensionari care nu au ce face si se miltumesc cu lucruri din acestea inutile si fara de rost ce asemnea se da la otv sa fim seriosi nici in 100 de ani nu ma va interesa subiectele care se dau ...lumea din prostie se uita si spera ca va intelege dar din ce in ce e mai mare prostie si subiecte fara de rost ex(cui ii pasa daca Magda<<care dracu stie ce cauta in televiziune>>are un semn pe picior) hai sa fim seriosi...Cui ii pasa...daca s-au supune la vot eu cu siguranta as vota inchiderea postului acestuia..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

OTV este un post de televiziune comercial, cu o mare audienta in randurile celor amatori de subiecte gen "barfa autohtona". Audienta o dau cei ce , potrivit gradului de cultura si educatie, servesc ceea ce are de oferit OTV-ul. E clar ca acest post de televiziune vinde scandal, emisiuni in care sunt invitati oameni ieftini, can-can etc. Atat timp cat vor mai exista oameni dispusi sa cumpere marfa OTV-ului, acesta va exista cu succes.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar ce are postul asta de televiziune, rafinatilor?

Eficacitate maxima: locatie stramta, semi-decomandata si audienta mare.

 

Mai condamnabil este Rolls Royce-ul posturilor de televiziune - ProTV - care are pretentii de high-class desi are niste programe jenante.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar m-a socat faptul ca ei isi fac toate emisiunile intr-o garsoniera...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×