Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Imi plac cateva melodii de la Guns N'Roses dar nu albume...adevarul este ca nici n-am incercat

sa le ascult albumele...imi place sa le vad videoclipurile si cam atat...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in primul rand se numeste Guns n` Roses , zici k iti plac ,dar nu iti plac :blink: ,k , dak crezi tot ce scrie presa :doh: ......... si btw melodiile lor sunt balade , asta k sa stii si tu

ciudat...nu cred ca Welcome To The Jungle, Paradise City, Back Off Bitch...si mai sunt destule...sunt balade. multa lume care zice ca asculta Guns se rezuma la baladele ultra-comerciale si cunoscute...Don't Cry, November Rain si cover-ul Knockin' On Heaven's Door. nu pun la indoiala calitatea ta de fan Guns N' Roses dar fii mai atent/a la afirmatii!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ciudat...nu cred ca Welcome To The Jungle, Paradise City, Back Off Bitch...si mai sunt destule...sunt balade. multa lume care zice ca asculta Guns se rezuma la baladele ultra-comerciale si cunoscute...Don't Cry, November Rain si cover-ul Knockin' On Heaven's Door. nu pun la indoiala calitatea ta de fan Guns N' Roses dar fii mai atent/a la afirmatii!

Guns N Roses nu e nimic fara Slash si Duff mai ales formula aia de GNR de prin 2002 ce a pacut-o AXL era ..... dar pe 6 Martie va aparea noul album Chinese Democracy si atunci o sa vedem daca noua formulka e buna de ceva dar nimic in lume no sa fie mai bun decat primul Guns 'N' Roses!!!

post-51413-1172354452_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt GUNS :lol2:))) ...e porecla mea...ma rog...imi plac toate piesele de la ei..dar am cateva preferinteexcelente pe langa multele cunoscute...sweet child o' mine,november rain...don't cry..etc....am alte cateva piese care pt sufletul meu:rocket qeen,estranged,civil war,breakdown,dead horse,you're crazy...excelente piese... :lol2:

 

aaa. ... ce sa mai zic....discutii contradictorii ( am auzit sute) axl e baza GUNS sau slash?...bine ca au fost amandoi... :lol2: au prins mult si imaginea lor...aia e clar...ma rog...(eu ii iubeam de dinainte s astiu cum arata...whatever...)imi plac baladele lor mult....dar pana si manelistii si tiganii (sunt acelasi lucru ?hmmm...) :roll: asta ma enerveaza...nush de ce....rock on in continuare...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

imi place guns vechea formula...au piese mishto...iar baza guns n' roses a fost axl rose si slash nu separat k separat s'a vazut ce a iesit..mie una velvet nu'mi place .... :drunk:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hello there!

 

Sunt fana guns si imi plac (...) toate piesele lor. Prietenii imi zic ca sunt obsedata de ei, eu as spune ca sunt mai degraba pasionata de muzica lor ;)

 

Piesele preferate...? Hmm... Imi plac in mod deosebit Estranged, Rocket Queen, Paradise City si SCOM. Oricum depinde si de starea in care sunt...

 

Anyway, daca vreti sa vina Guns N' Roses in Romania (stiu ca suna imposibil, dar cu trupele care au venit in ultimii ani aici nu m'as mira sa'i vedem intr'o zi la noi, cu sau fara Slash), da'ti click aici: http://eventful.com/demand/D0-001-000115709-4. Lasati partea ca e lame la o parte... Daca puteti sa dati link'ul mai departe ar fi super :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×