Sari la conținut
Forum Roportal
craciunstef

As dori sa intreb publicu' :P

Evaluează acest topic

Cele mai bune pizzerii cu livrare la domiciliu  

15 membri au votat

  1. 1. Care este pizzeria cu livrare la domiciliu preferata de dumneavoastra?

    • Preso Pizza
      0
    • Fabio Pizza
      1
    • Jerry's Pizza
      9
    • Expres Pizza
      0
    • Trenta Pizza
      0
    • New York Pizza
      0
    • Four Star Pizza
      5


Postări Recomandate

Lipsa de obiectivitate... Daca nu eram obiectiva ma treceam pe primul loc, zic si colegii mei. Dar poate sunt doar hamesiti cand zic ca pizza mea e aproape la fel de buna ca cea de la Pizza Romana... Oricum, nu ai cum incerca aceasta pizza, asa incat... :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Atunci nu stiu cum de aveau pungile de la Four star Pizza. A si daca eram in Bucuresti as fi devenit clienta ta fidela cora-cora. Iti urez sa ai parte de cat mai multi clienti la pizzeria ta. Ce pofta mi-ai facut! Cand voi avea drum prin B poate o sa trec pe la Pizzeria ta.

 

Bucuresteni Roportalieni, de acum sa stiti ca daca vreti Pizza puteti comanda la baiatul cu pizza direct pe Roportal prin mp

 

Cora-cora = baiatu cu pizza

Editat de Alethia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pizza o fac acasa pentru prietenii mei, tanti... n-am nici o pizzerie. Asa ca pune-ti poftele in cui, ca n-o sa ai tu parte de asa ceva. Daca aveam eu pizzerie, nu faceam reclama la Pizza Romana. E o pizzerie unde fac pizza mai buna ca in Italia. Dar ma rog, trebuia sa citesti si sa gandesti ca sa-ti dai seama de asta. Grasimile din pizza probabil ca-ti scurtcircuiteaza neuronii. Caci din poza vad ca nu duci lipsa... ai depuneri serioase pe burta si pe solduri. Ti-ai cerut-o, tanti devoratoare de pizza. :o:

Iar "Cora" e marca inregistrata, asa incat nu se mai poate folosi, asta daca ai auzit de Cora... Cora-cora sunt initialele noastre, a celor care am luat teapa cu faimoasa pizza. Si daca noua nu ne-a placut acea pizza si mai ales mizeria de pe individul care a adus-o, nu inseamna ca tie nu trebuie sa-ti placa... gusturile nu se discuta.... Noi avem ceva pretentii insa. :)

Si fiindca cel mai destept cedeaza, am sa te las sa umpli singura acest forum cu frustrarile tale....

:cheer: :P ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu niciuna dintre pizzeriile enumerate :)

Am mancat totusi la "Cuptorul cu lemne" o pizza destul de buna... cica fac si livrari.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×