Sari la conținut
Forum Roportal
craciunstef

As dori sa intreb publicu' :P

Evaluează acest topic

Cele mai bune pizzerii cu livrare la domiciliu  

15 membri au votat

  1. 1. Care este pizzeria cu livrare la domiciliu preferata de dumneavoastra?

    • Preso Pizza
      0
    • Fabio Pizza
      1
    • Jerry's Pizza
      9
    • Expres Pizza
      0
    • Trenta Pizza
      0
    • New York Pizza
      0
    • Four Star Pizza
      5


Postări Recomandate

FOUR STAR PIZZA - cea mai proasta pizza pe care am mancat-o in viata mea. Blatul supergros, numai paine si aceasta arsa. "Salami" din compozitie e plin de grasime... Sos lipsa, nesarata chiar si pentru mine care nu mananc sarat. Au fost aduse intr-o geanta superjegoasa de catre un... domn de vreo 200 kg... care tot dadea bip-uri caci nu gasea adresa... In plus, site-ul cica nu e actualizat, asa ca daca te astepti sa comanzi o pizza si sa primesti doua...asteptare placuta. Intr-un cuvant: JEG!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Prefer sa merg eu la pizzerie. De acasa nu comand.

 

Si o intrebare. Se zice ca e gratis transportul. Asa e? Sau baietii mai umfla pretul pizzei cu 2 sau 3 lei?

 

 

Cora-cora. Te contrazic. La mine in oras FOUR STAR PIZZA cumpar de la ei si e chiar super-buna. Si satioasa. Te saturi din juma de pizza. E superdelicioasa. Si comanda o primesc in 30 min. Da o iau de la ei de la sediu.

Editat de Alethia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu din ce oras esti tu, dar eu sunt din Bucuresti. Am comandat pizza la centrul din sectorul 6. Nu mai sunt la varsta la care ma impresioneaza orice, dar nesimtire mai mare si pizza mai proasta nu am vazut. Si e parerea tuturor colegilor mei, caci am comandat mai multi. Sa vorbesc din nou despre un individ super murdar care da bip-uri la clienti caci nu gaseste adresa? Sau de calitatea proasta a mancarii, care oricum nu ti se mai duce pe gat cand vezi jegul de geanta cu care e adusa??? Pierdere de timp! Cine vrea teapa sa incerce FOUR STAR PIZZA !!!! :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt din Braila. Iar la Mine se mai numeste si Europizza. Nu stiu chiar daca e acelasi cu Four star Pizza. Ca am cumparat si paste Bologneze si pe punguta cu caserola scria Four Star Pizza iar pe cutiile de Pizza scria Europizza

 

Si cumpar des de la ei. 30 ron 2 mega Pizze superdelicioase. Si super satioase. Imi ajung 2 zile cele 2 Pizza

 

Deci nu toate filialele sunt la fel. Poate in Bucuresti asa e cum zici tu. Dar NU GENERALIZA

Editat de Alethia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

EUROPIZZA nu e acelasi lucru cu FOUR STAR PIZZA . Daca firma se numeste Europizza, nu se numeste Star Four Pizza, logic. Asa cum am precizat - FOUR STAR PIZZA - BUCURESTI, SECTOR 6... Si normal ca de la o sucursala la alta lucrurile pot sta altfel (desi nu si compozitia), depinde de oameni, nu? Omul sfinteste locul! Ti se pare normal sa ti se dea bipuri in loc sa fii sunata? De jeg nu te mai intreb, ca nu are rost... Lucrezi cumva pentru ei, ca prea le iei apararea, desi zici ca nici macar nu esti din Bucuresti? Oricum, in loc de timp pierdut cu discutii inutile, mai bine rotaie un mar. Calmeaza si nu are nici calorii. In plus primul meu mesaj era vechi de mai bine de jumatate de an, deci nu mai era de actualitate. Salutari si sa auzim numai de bine! :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cine vrea teapa sa incerce FOUR STAR PIZZA !!!! :cheer:

De la Cora ai mancat? E cea mai buna, nu?

 

 

 

Anyway, de Trenta nu zice nimeni nimic? Nu am incercat toate pizzeriile astea, insa pana acum, prefer Trenta.

Editat de K0ntr0VerSy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De la Cora-Cora ai mancat? E cea mai buna, nu?

Anyway, de Trenta nu zice nimeni nimic? Nu am incercat toate pizzeriile astea, insa pana acum, prefer Trenta.

 

De la Cora-Cora nu am mancat, dar dupa pizza Romana, Cora-Cora (adica eu) face cea mai buna pizza. Asa incat daca vrei o recomandare incearca Pizza Romana, asta daca iti place pizza cu blat subtire. Tot asta iti recomanda si colegii mei! Ei sunt mari amatori de pizza, eu prefer salata de fructe... :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cora-Cora (adica eu) face cea mai buna pizza

 

 

Cine vrea teapa sa incerce FOUR STAR PIZZA !!!! :cheer:

 

 

Hm. Nu iau in considerare ce spui din lipsa de obiectivitate, nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×