Sari la conținut
Forum Roportal
Gandaca_RV

Piatra Neamt

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am auzit o stire cum ca, SANDRA va sustine un concert la P NEAMT, de Mos Nicolae! :D

SUPER!!! da' ce-i aia SANDRA??? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
SUPER!!! da' ce-i aia SANDRA??? :focus:

 

sandra e o foarte cunoscuta cantareata de muzica disco, de prin anii 80 (erai prea mic pe atunci), casatorita cu un roman, mihai cretu/michael cretu, care a infiintat si compus muzica pentru enigma si nu numai.inainte de a fugi din tara, mihai cretu a fost un realizator de emisiuni muzicale la radio. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sandra e o foarte cunoscuta cantareata de muzica disco, de prin anii 80 (erai prea mic pe atunci), casatorita cu un roman, mihai cretu/michael cretu, care a infiintat si compus muzica pentru enigma si nu numai.inainte de a fugi din tara, mihai cretu a fost un realizator de emisiuni muzicale la radio. :o:

nu prea ma intereseaza muzica Disco :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hey, ce parere aveti de orasul nostru proaspat impodobit cu luminite? Nu va face sa intrati in atmosfera Craciunului? :soc: ;) :soc:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hey, ce parere aveti de orasul nostru proaspat impodobit cu luminite? Nu va face sa intrati in atmosfera Craciunului? :doh: :crazy: :tease:

HOWDIE-HO!!!! e suuuper!!! Piatra Neamt ar trebui numit Orasul Luminilor :doh: :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
HOWDIE-HO!!!! e suuuper!!! Piatra Neamt ar trebui numit Orasul Luminilor :doh: :doh:

:doh: :cry: Ar fi o idee... la mine au ajuns pana in fata blocului cu luminile...doamne, ce nebunie o sa mai fie de sarbatori :tease: :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:doh: :P Ar fi o idee... la mine au ajuns pana in fata blocului cu luminile...doamne, ce nebunie o sa mai fie de sarbatori :cry: :stars:

yeeeeeeee...abia astept sa vina mosul si sa imi dea darurile pe care mi le-ai promis(inclusiv trupa) :flowers:

 

stii ce ar fi ciudat???

Sa concerteze Lordi de Ajunul Craciunului pe aici prin Moldova :cry:

 

By the way, tu pe unde stai???

Editat de Iron Raven

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
yeeeeeeee...abia astept sa vina mosul si sa imi dea darurile pe care mi le-ai promis(inclusiv trupa) :flowers:

 

stii ce ar fi ciudat???

Sa concerteze Lordi de Ajunul Craciunului pe aici prin Moldova :cry:

 

By the way, tu pe unde stai???

La est de centrul orasului

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu zici ca am casa pe plaja...ies din bloc si dau de nisip! m-am saturat! imi intra in papuci! :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum a stricat tot trotuarul de la strada pe care stau..ca sa ajung la scoala trebuie sa merg pe mijlocul strazii, ca pe langa trotuar sunt parcate masini...si n-am pe unde trece :good:

Acum sa trecem la altele..ati vazut ca a fost deja umplut orasul de steaguri Romania/Europa?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×