Sari la conținut
Forum Roportal
Victor Apostu

de azi esti dictator!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:D asa ceva nu se poate

 

 

bre laure eu am spus deja ca vreau sa fiu stewardesa...nu camerista ta....deci nici asta nu se poate

 

;)

Lasa draga, ca ne mutam intr-un avion si uite cum rezolvam si una si alta . :roll:

 

ca dictator, as pune in practica legea care sa pedepseasca cu taierea mainilor si a limbii hotia si minciuna. nu as exclude tragerea in teapa a celor cu caractere iremediabile. deci as fi extrem de sangeros cu nedreptatea premeditata.

 

PS Asta doar ca eventual dictator (caz in care as aplica serios lucrul de mai sus), dar nu cred ca solutia dictatoriala este cea mai buna solutie.

Daca ai ajunge dictator ..nu cred ca ai avea pe cine sa pui sa le taie mainile. Ca nu le-ar mai avea nimeni . :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

io in schimb as obliga romanii sa FOLOSEASCA sapun, sau macar un gel de dus, ceva acolo...:aranjare:

Nu mai zic de pasta de dinti :)

Editat de X.E.N.A.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
probabil as ramane uimita de cat de putine pot face de fapt...

 

Cel mai inteligent raspuns la acest topic .....

 

Eu daca as fi un DICTATOR :spiteful: ce frumos suna in primul rand as pune taxa pe prostie .... daca esti prost sa platesti la o cotizatie lunara la stat ..... poate asa ne reducem deficitul bugetar ......Atunci o sa fii un Prost cu un Scop!!! .... ajuti pe ceilalti destepti sa traiasca ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cel mai inteligent raspuns la acest topic .....

 

Eu daca as fi un DICTATOR :spiteful: ce frumos suna in primul rand as pune taxa pe prostie .... daca esti prost sa platesti la o cotizatie lunara la stat ..... poate asa ne reducem deficitul bugetar ......Atunci o sa fii un Prost cu un Scop!!! .... ajuti pe ceilalti destepti sa traiasca ....

Stabilesti tu cine e prost si cine nu ? Fantezistule.

Editat de -Iskander-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×