Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Concurs runda a 3-a

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cand am aflat "scorurile" la DHL m-am decis sa folosesc serviciile Postei.

Am rugat pe cineva sa le impacheteze cum trebuie si le-am trimis zilele trecute (vineri) asa ca sper ca pana la Craciun vor ajunge.

 

PS Mi-a placut cum tanti de la Posta a adunat de 8 ori 12.000 pentru a afla suma totala care o am de plata. ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
PS Mi-a placut cum tanti de la Posta a adunat de 8 ori 12.000 pentru a afla suma totala care o am de plata.  ::):
Banuiesc ca a folosit un calculator, ca altfel e "extraordinar de greu" de calculat ::): ::): ::):

 

Prima runda si-a desemnat castigatorii:

[...] si Claudiu Ciobanu

 

Asta'sa eu. ::): ::): ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Banuiesc  ca a folosit un calculator, ca altfel e "extraordinar de greu" de calculat  ::):  ::):  ::):

 

Da cum sa nu.

 

Sa mergi sa-ti ridici premiul. :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cu siguranta exista firmele de curierat gen Feed Ex, TNT, etc.

Numai ca la aceste firme tariful este mai mare dar ai avantajuc ca pachetele trimise sa ajunga la destinatie in 1-2 zile.

 

Felicitari premiantilor :)!

 

Eu folosesc serviciile Cargus (sper ca nu fac publicitate) care sunt mai mult decat rezonabile - de la Oradea la Bucuresti un pachet sau plic de pana la 1 cag. costa 120.000 si daca il trimit azi seara ajunge maine pe la amiaza (bineinteles ca acum, in apropierea sarbatorilor, regula asta nu se respecta, dar chiar si asa in max. 2 zile tot ajung).

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am fost azi si mi-am ridicat coletul de la posta (dupa ce am zabovit cam 30 de minute pe acolo :) )... cartea e foarte interesanta, deja am rasfoit-o... si tatalui i-a placut.. :dee :dee :dee Frumos cadou de Sarbatori, roportal :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×