Sari la conținut
Forum Roportal
deeana

va rog ajutati-ma

Postări Recomandate

......... si atunci nu te pronunta. Eu "am facut poanta" impotriva unei atitudini care mi se pare foarte periculoasa.

Vad ca ai facut deja o pasiune pentru mine. Treaba ta ce intelegi si ce inseamna pentru tine cavaler.

Poti sa ma complimentezi in PM ca sa nu mai fim offtopic.

 

Hallo Elandi,

Să mă pronunţ sau nu asta răm

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce iar poante deplasate si rautati ce nu-si au locul pe un forum public ?

Am crezut ca ve-ti intelege - nu are sens sa va faceti nervi, fiecare isi poate forma o parere...in liniste.

Eu ma informez direct sau prin alte surse pe toate forumurile despre ce e nou, in rest am alte preocupari si mijloace de trai, nu sunt dependent de net si nu am timp de pierdut citind polemici fara legatura cu scopul forumului.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate-i aranjam un turn de control al forumurilor pe la damblagii.

Sau mai bine, cum zicea bunicu', "din fata nebunului sa fugi si cu caru' incarcat".

 

Pana la urma poate-mi scrie dana ignat ce recomanda.

 

Sanatate la toate etajel

Daca as fi o escroaca ce vineaza oameni disperati mi-as ascunde identitatea.N-am s-o fac fiindca nu am de ce.Eu nu vind aceste produse si nu le produc eu ci o firma care este lider mondial de 28 de ani.Nu sunt nici nebuna fiindca odata ce noi in familie suntem consumatori ai acestor produse si am vazut ce efecte au nu cred ca tu poti sa-mi interzici sa le spun si altora despre ele.SA LE SPUN am zis si nu sa le vind.Oricine ar vrea sa le cumpere le poate cumpara de la depozitul firmei care... ce ghinion nu este al meu desi mi-as dori.Imi pare rau ca nu ai alta ocupatie decit sa vinezi oameni pe care sa-i jignesti De multe ori chiar si o vorba buna are efect magic si esti fericit ca in lumea asta cuiva ii pasa de tine.Nu stiu daca tu esti bonlav.Daca da, imi pare rau pentru tine daca doar iti faci aparitia pentru a-ti exersa talentul literar eu zic sa te retragi si lasa oamenii macar sa comunice intre ei fiindca au dreptul la asta Sau nu poti suporta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dana,

Eu te intrebam ce anume ai recomandat pentru ca ma intereseaza.

Citatul se refera la cel care vrea sa gandeasca in locul celorlalti si care este anti-naturist. Daca ai putin ragaz reciteste schimbul amabil de replici ca sa intelegi cine si ce vrea.

Daca poti raspunde-mi pe danielmunteanu@yahoo.com. Multumesc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...imi cer scuze ca intervin in acest topic, cunosc cate ceva legat de hepatita C. statistic o astfel de afectiune netratata in stare, evolueaza si in timp (8-10 ani) se complica prin aparitia cirozei hepatice sau a cancerului hepatic. ambele cu efecte...nedorite, letale. daca iti canalizezi energia si sparanta numai asupra unui tratament naturist, care de regula doar ajuta, poti neglija tratamentul adecvat cazului.

tot statistic, in urma unui tratament cu interferon (cura completa) sansele de rezolvare sunt de 60-70%. pot fi insa cazuri in care si doua astfel de tratamente sa nu ajute. aici intervine nivelul de imunitate personal si nu in ultima instanta ...Destinul. concluzionand e mai bine sa treci prin stari si efecte nedorite, suparatoare dar la final sa pot striga cat de tare poti ''GATA! AM INVINS HEPATITA C''

si asta-i cel mai important.......cu respecte, Puiu

Editat de puiu.t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dana, e vorba cumva de forever living products? Si eu stiu despre acestea ca ajuta foarte bine. Cunosc cazul unei fetite cu hepC+B care simtindu-se atat de rau a intrerupt scoala, iar in urma administrarii acestor produse, nu stiu exact care dintre ele, a revenit la scoala, starea ei imbunatatindu-se considerabil.

Nici eu nu vand aceste produse, doar am consumat o perioada buna gelul de aloe de la ei si acum hai sa vedem daca va atentiona sau va sterge cineva acest mesaj. Lucrurile nu pot fi atat de negre pe cat le vedem noi uneori. Indrazneste si scrie! :unknw:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×