Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

o prima schimbare ar fi sa dorm mai mult sa mi se mai estompeze cearcanele iar apoi as vrea sa ma tund dar nu stiu cum :flowers:

Editat de dark_pearl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu are sens, as schimba multe, pacat ca nu dispun de banuti: epilatu' definitiv, clar, chiar am nevoie, nu e doar un moft, din pacate. Un aparat pt intreptat dintisorii.Pistruii nu, ca m-am obisnuit cu ei deja :( si nasucu', ca nu mai e asa cum era, s-a cocosat in urma interactiunii cu anumite.... obiecte

 

Is varza! :flowers: :tease:

Bine tu fetelor nu va mai stresati,fiecare femeie este draguta in felul ei.Buurtiva ca sunteti sanatoase ca este cel mai important lucru.Multe femei bolnave zic,ce nu as da fiu sanatoasa indiferent cum as arata.dar sa stiti ca nu sunt femei urate ci neingrijite.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deocamdata nu vreau sa schimb nimic la mine, imi place cum sunt: am slabit cat am vrut, am facut sport si m-am modelat, m-am vopsit cum am vrut, sunt SANATOASA.....

peste vreo 10 ani poate ar merge o liposuctie..poate....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am momente cand as vrea sa schimb aproape tot la mine si altele cand sunt multumita de felul cum arat! trecand peste fazele cand mi-ar placea sa picioarele mai subtiri, sanii mai mari, sa nu mai ma falcute, sa am ochii verzi, etc ma gandesc ca este foarte important sa ma simt bine asa cum sunt caci altfel mereu o sa apara ceva care sa ma nemultumeasca!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu mi-as sterge pistruii nu sunt multi dar sunt exact pe nasuc...a si as vrea sa numai am strunga si sa numai fiu asa mica cu totul, prietenii spun ca sunt o mana de om, sunt un ghindoc :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×