Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Multe dintre noi nu suntem multumite cu ceea ce ne-a 'inzestrat' natura...

Bineinteles ca in ziua de azi exista multe metode de "reparare" a acestor asa-zise defecte...

Nu toate avem un corp de invidiat, de top model... dar cu toate astea suntem dragutze...

Poate acel ceva care ne nemultumeste pe noi, place celor din jurul nostru.Poate este acel ceva care ne face mai deosebite,mai speciale.

Apropo de top modele,multor barbati nu le plac femeile slabe.

Vorba unui prieten: "Mie nu-mi plac femeile slabe ca atunci cand le strang in brate, mai ca ma strang pe mine...dar nici cele grase sa nu le pot cuprinde.Iubesc femeile putin <carnoase> sa am ce tine in brate.." :friends:

Astept parerile voastre! :flowers:

 

 

post-44425-1153217312_thumb.jpg

 

PS:

De exemplu eu imi doresc ochi albastri(ai mei sunt caprui) :o:). Stiu ca lentilele colorate sunt o solutzie.Prientenii mei spun ca am ochii frumosi si ca cu "alta pereche" nu mi-ar sta bine.Ca acestia sunt ai mei, facuti pentru mine :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu schimb doar uneori culoarea parului, tunsoarea ... in rest nu as schimba nimic fizic.

ce as mai schimba este stilul vestimentar. dar asta implica alte disponibilitati :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nimic deocamdata :lol2:

 

 

Nota 10 pentru acest raspuns.

Ma bucur sa aud ca mai exista persoane care se plac asa cum sunt !

Tine-o tot asa ! ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu mi-as schimba nasul ( e putin cam mare si frate-meu tot isi bate joc de mine) . Stiu ca se poate , dar costa f mult si e f dureros, nu cred ca as risca o astfel de operatie pt un capriciu. Cine ma place , ma accepta asa cum sunt!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt in plin proces de schimbare/corectare...port aparat dentar pentru a-mi schimba zambetul :focus:

si eu m-as epila definitiv....a..si m-as pensa definitiv...ca urasc sa fac asta mereu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu are sens, as schimba multe, pacat ca nu dispun de banuti: epilatu' definitiv, clar, chiar am nevoie, nu e doar un moft, din pacate. Un aparat pt intreptat dintisorii.Pistruii nu, ca m-am obisnuit cu ei deja ;) si nasucu', ca nu mai e asa cum era, s-a cocosat in urma interactiunii cu anumite.... obiecte

 

Is varza! :soc: :soc:

Editat de crptmnzc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×